Garažna razprodaja

Na naši šoli bomo v sredo,  dne 18. 4. 2018  v okviru EKO projekta ponovno organizirali GARAŽNO RAZPRODAJO. Potekala bo v 1. avli OŠ Jožeta Moškriča, od 16.00 do 17.30 ure.

Kot na prejšnjih razprodajah, bomo tudi tokrat: prodajali, nakupovali in zamenjevali vse, kar je še uporabno in ne potrebujemo več. S tem bomo poskrbeli za zmanjšanje porabe energije ter posledično znižanje stroškov in zmanjšanje stopnje obremenjevanja okolja, ki nastaja pri proizvodnji. Naučili se bomo spoštovati materialne dobrine in dali v ponovno uporabo stvari, ki jih ne potrebujem več, pa niso za v smeti. Vanje je vložene veliko energije, materialov in dela in lahko pridejo prav še komu drugemu. Učili se bomo tudi rokovati z denarjem, računali in se igrali prodajalce.

Tudi tokrat bo organiziran SREČELOV  (vsaka srečka je dobitna). Srečka bo vredna 1 evro, dobiček pa bo namenjen nakupu igrač, didaktičnih pripomočkov in materialov za ustvarjanje.

Na prireditvi bomo ugodno prodajali ali kupovali potrebščine drug od drugega, se skupaj poigrali, klepetali, kupili srečko in se imeli lepo. Pripeljite s seboj prijatelje, sosede in sorodnike, osvojite nagrado ter z nami preživite prijeten popoldan.

PRISRČNO VABLJENI!                                                                 Učenci in učitelji podaljšanga bivanja OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!