Garažna razprodaja

Na naši šoli bomo v sredo,  dne 18. 4. 2018  v okviru EKO projekta ponovno organizirali GARAŽNO RAZPRODAJO. Potekala bo v 1. avli OŠ Jožeta Moškriča, od 16.00 do 17.30 ure.

Kot na prejšnjih razprodajah, bomo tudi tokrat: prodajali, nakupovali in zamenjevali vse, kar je še uporabno in ne potrebujemo več. S tem bomo poskrbeli za zmanjšanje porabe energije ter posledično znižanje stroškov in zmanjšanje stopnje obremenjevanja okolja, ki nastaja pri proizvodnji. Naučili se bomo spoštovati materialne dobrine in dali v ponovno uporabo stvari, ki jih ne potrebujem več, pa niso za v smeti. Vanje je vložene veliko energije, materialov in dela in lahko pridejo prav še komu drugemu. Učili se bomo tudi rokovati z denarjem, računali in se igrali prodajalce.

Tudi tokrat bo organiziran SREČELOV  (vsaka srečka je dobitna). Srečka bo vredna 1 evro, dobiček pa bo namenjen nakupu igrač, didaktičnih pripomočkov in materialov za ustvarjanje.

Na prireditvi bomo ugodno prodajali ali kupovali potrebščine drug od drugega, se skupaj poigrali, klepetali, kupili srečko in se imeli lepo. Pripeljite s seboj prijatelje, sosede in sorodnike, osvojite nagrado ter z nami preživite prijeten popoldan.

PRISRČNO VABLJENI!                                                                 Učenci in učitelji podaljšanga bivanja OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše

Gostovanje vrtca Zelena Jama

31.08.2018 - Spoštovani starši, od 3. 9. 2018 do predvidoma 3. 11. 2018 bo v enoti Kekec gostoval Vrtec Zelena Jama zaradi sanacijskih del v njihovem vrtcu. Več v celotni novici. Prosimo vas za razumevanje in strpnost.