Garažna razprodaja

Na naši šoli bomo v sredo,  dne 18. 4. 2018  v okviru EKO projekta ponovno organizirali GARAŽNO RAZPRODAJO. Potekala bo v 1. avli OŠ Jožeta Moškriča, od 16.00 do 17.30 ure.

Kot na prejšnjih razprodajah, bomo tudi tokrat: prodajali, nakupovali in zamenjevali vse, kar je še uporabno in ne potrebujemo več. S tem bomo poskrbeli za zmanjšanje porabe energije ter posledično znižanje stroškov in zmanjšanje stopnje obremenjevanja okolja, ki nastaja pri proizvodnji. Naučili se bomo spoštovati materialne dobrine in dali v ponovno uporabo stvari, ki jih ne potrebujem več, pa niso za v smeti. Vanje je vložene veliko energije, materialov in dela in lahko pridejo prav še komu drugemu. Učili se bomo tudi rokovati z denarjem, računali in se igrali prodajalce.

Tudi tokrat bo organiziran SREČELOV  (vsaka srečka je dobitna). Srečka bo vredna 1 evro, dobiček pa bo namenjen nakupu igrač, didaktičnih pripomočkov in materialov za ustvarjanje.

Na prireditvi bomo ugodno prodajali ali kupovali potrebščine drug od drugega, se skupaj poigrali, klepetali, kupili srečko in se imeli lepo. Pripeljite s seboj prijatelje, sosede in sorodnike, osvojite nagrado ter z nami preživite prijeten popoldan.

PRISRČNO VABLJENI!                                                                 Učenci in učitelji podaljšanga bivanja OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.