Garažna razprodaja

Na naši šoli bomo v sredo,  dne 18. 4. 2018  v okviru EKO projekta ponovno organizirali GARAŽNO RAZPRODAJO. Potekala bo v 1. avli OŠ Jožeta Moškriča, od 16.00 do 17.30 ure.

Kot na prejšnjih razprodajah, bomo tudi tokrat: prodajali, nakupovali in zamenjevali vse, kar je še uporabno in ne potrebujemo več. S tem bomo poskrbeli za zmanjšanje porabe energije ter posledično znižanje stroškov in zmanjšanje stopnje obremenjevanja okolja, ki nastaja pri proizvodnji. Naučili se bomo spoštovati materialne dobrine in dali v ponovno uporabo stvari, ki jih ne potrebujem več, pa niso za v smeti. Vanje je vložene veliko energije, materialov in dela in lahko pridejo prav še komu drugemu. Učili se bomo tudi rokovati z denarjem, računali in se igrali prodajalce.

Tudi tokrat bo organiziran SREČELOV  (vsaka srečka je dobitna). Srečka bo vredna 1 evro, dobiček pa bo namenjen nakupu igrač, didaktičnih pripomočkov in materialov za ustvarjanje.

Na prireditvi bomo ugodno prodajali ali kupovali potrebščine drug od drugega, se skupaj poigrali, klepetali, kupili srečko in se imeli lepo. Pripeljite s seboj prijatelje, sosede in sorodnike, osvojite nagrado ter z nami preživite prijeten popoldan.

PRISRČNO VABLJENI!                                                                 Učenci in učitelji podaljšanga bivanja OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

Otrok in igrače

9.11.2018 - Spoštovani starši! Lepo vabljeni na drugo predavanje v tem šolskem letu,ki bo v sredo, 14. 11. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Predavala nam bo socialna pedagoginja Damjana Šmid na temo OTROK IN IGRAČE. Več o sami vsebini predavanja v celotni novici. Pridružite se nam!

Združevanje v času jesenskih počitnic

25.10.2018 - Spoštovani starši, v tednu od 29. 10. 2018 do 1. 11. 2018 sta dežurni enoti Rožle in enota Kekec, v petek, 2. 11. 2018 le enota Kekec. Vse podrobnosti so v obvestilu v celotni novici. Prijetne praznike!

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!