Novice

HUMANITARNA AKCIJA Vrtca Jarše:  POLEPŠAJMO PRAZNIKE

Starši, dedki, babice, tete, strici in vsi, ki dnevno obiskujete naš vrtec!

Konec prejšnjega meseca smo pričeli s humanitarno akcijo v sodelovanju s CSD Moste-Polje. Končala se je 7.12.2016.

V imenu celotnega tima za humanitarnost Vrtca Jarše se iskreno zahvaljujem vsem, ki so pripomogli, da smo predali 11 škatel pomoči.

Poskrbeli smo, da bo vsaj nekaj družin in posameznikov imelo polepšane praznike.

Še enkrat hvala!

Ob priliki, bi Vam radi zaželeli mirne, tople in srečne praznike!

Skupaj smo močnejši!

/images/uploads/Humanitarna_akcija_v_sodelovanju_s_CSD_Moste-Polje-_zahvala-1-.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več