Novice

HUMANITARNA AKCIJA Vrtca Jarše:  POLEPŠAJMO PRAZNIKE

Starši, dedki, babice, tete, strici in vsi, ki dnevno obiskujete naš vrtec!

Konec prejšnjega meseca smo pričeli s humanitarno akcijo v sodelovanju s CSD Moste-Polje. Končala se je 7.12.2016.

V imenu celotnega tima za humanitarnost Vrtca Jarše se iskreno zahvaljujem vsem, ki so pripomogli, da smo predali 11 škatel pomoči.

Poskrbeli smo, da bo vsaj nekaj družin in posameznikov imelo polepšane praznike.

Še enkrat hvala!

Ob priliki, bi Vam radi zaželeli mirne, tople in srečne praznike!

Skupaj smo močnejši!

/images/uploads/Humanitarna_akcija_v_sodelovanju_s_CSD_Moste-Polje-_zahvala-1-.pdf

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.
več

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!
več

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!
več