IZPISI OTROK

Pred poletjem naj vas spomnimo, da morate otroke, ki odhajajo v šolo, izpisati iz vrtca. Izpisnico dobite pri vaših strokovnih delavkah in na spletni strani vrtca, upoštevati pa morate tudi 15 dnevni odpovedni rok.

Izpisnice lahko oddate strokovnim delavkam ali na upravi vrtca.

Ko boste izpisovali otroka iz vrtca morete tisti, ki imate v vrtec vključenega še enega ali več otrok, izpolniti OBRAZEC ZA SPOROČANJE SPREMEMB in ga oddati na Center za socialno delo. Obrazec morate na Center oddati v mesecu, v katerem boste starejšega otroka izpisali. Center za socialno delo vam bo za otroka ki ostaja v vrtcu, na podlagi tega, izstavil novo odločbo o znižanem plačilu vrtca.

/images/uploads/obrazec_ODJAVA.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.