IZPISI OTROK

Pred poletjem naj vas spomnimo, da morate otroke, ki odhajajo v šolo, izpisati iz vrtca. Izpisnico dobite pri vaših strokovnih delavkah in na spletni strani vrtca, upoštevati pa morate tudi 15 dnevni odpovedni rok.

Izpisnice lahko oddate strokovnim delavkam ali na upravi vrtca.

Ko boste izpisovali otroka iz vrtca morete tisti, ki imate v vrtec vključenega še enega ali več otrok, izpolniti OBRAZEC ZA SPOROČANJE SPREMEMB in ga oddati na Center za socialno delo. Obrazec morate na Center oddati v mesecu, v katerem boste starejšega otroka izpisali. Center za socialno delo vam bo za otroka ki ostaja v vrtcu, na podlagi tega, izstavil novo odločbo o znižanem plačilu vrtca.

/images/uploads/obrazec_ODJAVA.pdf

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!