IZPISI OTROK

Pred poletjem naj vas spomnimo, da morate otroke, ki odhajajo v šolo, izpisati iz vrtca. Izpisnico dobite pri vaših strokovnih delavkah in na spletni strani vrtca, upoštevati pa morate tudi 15 dnevni odpovedni rok.

Izpisnice lahko oddate strokovnim delavkam ali na upravi vrtca.

Ko boste izpisovali otroka iz vrtca morete tisti, ki imate v vrtec vključenega še enega ali več otrok, izpolniti OBRAZEC ZA SPOROČANJE SPREMEMB in ga oddati na Center za socialno delo. Obrazec morate na Center oddati v mesecu, v katerem boste starejšega otroka izpisali. Center za socialno delo vam bo za otroka ki ostaja v vrtcu, na podlagi tega, izstavil novo odločbo o znižanem plačilu vrtca.

/images/uploads/obrazec_ODJAVA.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.