Krajši program v Vrtcu Jarše

VABILO K VPISU V KRAJŠI PROGRAM

Vabimo otroke, ki bodo do konca leta 2018 dopolnili 5 let in NISO vključeni v noben vrtec, k vpisu v krajši program. Program bo izvajan po Kurikulumu za predšolske otroke in bo potekal dvakrat tedensko po 3 ure in pol. V skupini bo največ 12 otrok. Program bo brezplačen in se bo začel izvajati najkasneje oktobra 2018 do predvidoma maja 2019.

Za več informacij se prosimo obrnite na Ajdo Bivic, svetovalno delavko na telefon 031 579 492.

Hvala in vabljeni k vpisu. Spodaj prilagamo vpisni list, kjer v rubriki program obvezno pripišete KRAJŠI PROGRAM.

/images/uploads/vloga_za_vpis_2018_2019.docx

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.