Lahkonočnice

Časi se spreminjajo, pravljice pa ostajajo zvest spremljevalec otroškega odraščanja. Ker dandanes staršem velikokrat primanjkuje časa za njihovo branje, babice in dedki pa živijo daleč, so v sodelovanju med podjetjem A1, Domom starejših občanov Fužine, Domom starejših občanov Tezno, Domom starejših občanov Trebnje in Domom upokojencev Postojna ter sodobnimi slovenskimi pravljičarji nastale Lahkonočnice, edinstven projekt, ki skozi pravljice povezuje vse generacije.

Nove pravljice sodobnih slovenskih avtorjev vaše malčke zazibajo v trden sen tudi v decembru. Ustvarjalcem Lahkonočnic so se pridružili novi pravljičarji, ilustratorji in pripovedovalci iz domov starejših občanov po vsej Sloveniji. Za vas so ta mesec pripravili kar 31 novih pravljic, eno za vsak večer.Najmlajši se tako lahko v sladke sanje potopijo ob novih pravljičnih dogodivščinah in se ob tem tudi marsičesa naučijo.
Obiščite lahkonocnice.si in spoznajte duha Babujana, deževnega kralja, Iris iz vode in še več zanimivih junakov.

Več na spletni povezavi http://lahkonocnice.si

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.