Lahkonočnice

Časi se spreminjajo, pravljice pa ostajajo zvest spremljevalec otroškega odraščanja. Ker dandanes staršem velikokrat primanjkuje časa za njihovo branje, babice in dedki pa živijo daleč, so v sodelovanju med podjetjem A1, Domom starejših občanov Fužine, Domom starejših občanov Tezno, Domom starejših občanov Trebnje in Domom upokojencev Postojna ter sodobnimi slovenskimi pravljičarji nastale Lahkonočnice, edinstven projekt, ki skozi pravljice povezuje vse generacije.

Nove pravljice sodobnih slovenskih avtorjev vaše malčke zazibajo v trden sen tudi v decembru. Ustvarjalcem Lahkonočnic so se pridružili novi pravljičarji, ilustratorji in pripovedovalci iz domov starejših občanov po vsej Sloveniji. Za vas so ta mesec pripravili kar 31 novih pravljic, eno za vsak večer.Najmlajši se tako lahko v sladke sanje potopijo ob novih pravljičnih dogodivščinah in se ob tem tudi marsičesa naučijo.
Obiščite lahkonocnice.si in spoznajte duha Babujana, deževnega kralja, Iris iz vode in še več zanimivih junakov.

Več na spletni povezavi http://lahkonocnice.si

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.