Lahkonočnice

Časi se spreminjajo, pravljice pa ostajajo zvest spremljevalec otroškega odraščanja. Ker dandanes staršem velikokrat primanjkuje časa za njihovo branje, babice in dedki pa živijo daleč, so v sodelovanju med podjetjem A1, Domom starejših občanov Fužine, Domom starejših občanov Tezno, Domom starejših občanov Trebnje in Domom upokojencev Postojna ter sodobnimi slovenskimi pravljičarji nastale Lahkonočnice, edinstven projekt, ki skozi pravljice povezuje vse generacije.

Nove pravljice sodobnih slovenskih avtorjev vaše malčke zazibajo v trden sen tudi v decembru. Ustvarjalcem Lahkonočnic so se pridružili novi pravljičarji, ilustratorji in pripovedovalci iz domov starejših občanov po vsej Sloveniji. Za vas so ta mesec pripravili kar 31 novih pravljic, eno za vsak večer.Najmlajši se tako lahko v sladke sanje potopijo ob novih pravljičnih dogodivščinah in se ob tem tudi marsičesa naučijo.
Obiščite lahkonocnice.si in spoznajte duha Babujana, deževnega kralja, Iris iz vode in še več zanimivih junakov.

Več na spletni povezavi http://lahkonocnice.si

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše