Lahkonočnice

Časi se spreminjajo, pravljice pa ostajajo zvest spremljevalec otroškega odraščanja. Ker dandanes staršem velikokrat primanjkuje časa za njihovo branje, babice in dedki pa živijo daleč, so v sodelovanju med podjetjem A1, Domom starejših občanov Fužine, Domom starejših občanov Tezno, Domom starejših občanov Trebnje in Domom upokojencev Postojna ter sodobnimi slovenskimi pravljičarji nastale Lahkonočnice, edinstven projekt, ki skozi pravljice povezuje vse generacije.

Nove pravljice sodobnih slovenskih avtorjev vaše malčke zazibajo v trden sen tudi v decembru. Ustvarjalcem Lahkonočnic so se pridružili novi pravljičarji, ilustratorji in pripovedovalci iz domov starejših občanov po vsej Sloveniji. Za vas so ta mesec pripravili kar 31 novih pravljic, eno za vsak večer.Najmlajši se tako lahko v sladke sanje potopijo ob novih pravljičnih dogodivščinah in se ob tem tudi marsičesa naučijo.
Obiščite lahkonocnice.si in spoznajte duha Babujana, deževnega kralja, Iris iz vode in še več zanimivih junakov.

Več na spletni povezavi http://lahkonocnice.si

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.