Lahkonočnice

Časi se spreminjajo, pravljice pa ostajajo zvest spremljevalec otroškega odraščanja. Ker dandanes staršem velikokrat primanjkuje časa za njihovo branje, babice in dedki pa živijo daleč, so v sodelovanju med podjetjem A1, Domom starejših občanov Fužine, Domom starejših občanov Tezno, Domom starejših občanov Trebnje in Domom upokojencev Postojna ter sodobnimi slovenskimi pravljičarji nastale Lahkonočnice, edinstven projekt, ki skozi pravljice povezuje vse generacije.

Nove pravljice sodobnih slovenskih avtorjev vaše malčke zazibajo v trden sen tudi v decembru. Ustvarjalcem Lahkonočnic so se pridružili novi pravljičarji, ilustratorji in pripovedovalci iz domov starejših občanov po vsej Sloveniji. Za vas so ta mesec pripravili kar 31 novih pravljic, eno za vsak večer.Najmlajši se tako lahko v sladke sanje potopijo ob novih pravljičnih dogodivščinah in se ob tem tudi marsičesa naučijo.
Obiščite lahkonocnice.si in spoznajte duha Babujana, deževnega kralja, Iris iz vode in še več zanimivih junakov.

Več na spletni povezavi http://lahkonocnice.si

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!