Novice

Obnova igrišča v enoti Mojca

OBVESTILO STARŠEM iz enote Mojca,  Vrtec Jarše

SPOŠTOVANI STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA JARŠE iz enota Mojca,

v ponedeljek, 3. 10. 2016 se bo pričela napovedana obnova igrišča v enoti Mojca, Clevelandska ulica 13.

O poteku del in morebitnih spremembah vas bomo sproti in pravočasno obvestili.

Prosimo vas, da se zaradi varnosti otrok ne zadržujete na igrišču, upoštevate varnostne predpise, se držite označenih prehodov in s tem izvajalcem del olajšate izvedbo.

ZAHVALJUJEMO SE VAM  ZA PODPORO IN STRPNOST  PRI HITREJŠI  IZVEDBI  DEL!

 

UPRAVA VRTCA JARŠE

 

Ljubljana, 30. 9. 2016

/images/uploads/obnova_enote_Mojca.pdf

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo glede stavke s strani MOL-a

14.02.2018 - Spoštovani, Mestna občina Ljubljana spoštuje pravico do stavke zaposlenih v vzgojno izobraževalnih zavodih, vendar se hkrati zavedamo, da je naše skupno poslanstvo v prvi vrsti zagotoviti kvalitetno skrb za naše otroke. Zato vas ponovno prosimo in pričakujemo, da bo vsaka šola oziroma vrtec zagotovila najmanj eno odprto enoto in varstvo za vse otroke, ki jih bodo starši pripeljali tudi na dan stavke, vključno z organizacijo prehrane in prevoza. Mestna občina Ljubljana je v obvestilu za medije ter na svoji spletni strani sporočila, da so vrtci in šole na dan stavke odprti (povezava na obvestila na spletni strani: https://www.ljubljana.si/ ) . Usklajeno informacijo s podatki o načinu organiziranosti dela na dan stavke objavite tudi na svoji spletni strani.
več

Vpis v vrtec Jarše, šolsko leto 2018/2019

13.02.2018 - Spoštovani starši, vpis v Vrtec Jarše bo potekal vsak dan na upravi Vrtca Jarše, Rožičeva ulica 10, od 1. 3. do 15. 3. 2018 v času od 8.00 do 15.30 ure, v četrtek 1. 3. in 8. 3. tudi do 18.00 ure (upoštevajte odmor od 12.00 do 12.30 ure). Več informacij v celotni novici. Vabljeni tudi na Dan odprtih vrat Vrtca Jarše v sredo, 21. 2. od 9.30 ure do 11.00 ure. Več informacij lahko dobite pri svetovalni delavki, Ajdi Bivic po telefonu 031 579 492. Lepo vabljeni k ogledu in vpisu!
več

Združevanje v petek, 9. 2.

6.02.2018 - V celotni novici je obvestilo glede združevanja v petek, 9. 2. 2018. Odprti bosta enota Kekec in Mojca. Hvala za vaše razumevanje.
več