Novice

Obnova igrišča v enoti Mojca

OBVESTILO STARŠEM iz enote Mojca,  Vrtec Jarše

SPOŠTOVANI STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA JARŠE iz enota Mojca,

v ponedeljek, 3. 10. 2016 se bo pričela napovedana obnova igrišča v enoti Mojca, Clevelandska ulica 13.

O poteku del in morebitnih spremembah vas bomo sproti in pravočasno obvestili.

Prosimo vas, da se zaradi varnosti otrok ne zadržujete na igrišču, upoštevate varnostne predpise, se držite označenih prehodov in s tem izvajalcem del olajšate izvedbo.

ZAHVALJUJEMO SE VAM  ZA PODPORO IN STRPNOST  PRI HITREJŠI  IZVEDBI  DEL!

 

UPRAVA VRTCA JARŠE

 

Ljubljana, 30. 9. 2016

/images/uploads/obnova_enote_Mojca.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več