Novice

Obnovitvena dela na terasah enote Mojca

Spoštovani starši iz enote Mojce,

obveščamo vas, da bo vhod za enoto Mojco, Clevelandska ulica 13, ki se nahaja pri OŠ Nove Jarše, v času od 1. 8. do 4. 8. zaprt zaradi obnove teras. V mesecu avgustu bodo potekala obnovitvena dela na terasah B trakta enote Mojca.

Hvala za razumevanje in še naprej prijetno poletje!

V Ljubljani, 1. 8. 2017                                             Vodstvo Vrtca Jarše

/images/uploads/obnovitvena_dela_enota_Mojca.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več