Obveščanje o novicah na spletni strani

Spoštovani starši,

skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el. naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici).

V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic.

Hvala za razumevanje

/images/uploads/gdpr.pdf

Otrok in igrače

9.11.2018 - Spoštovani starši! Lepo vabljeni na drugo predavanje v tem šolskem letu,ki bo v sredo, 14. 11. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Predavala nam bo socialna pedagoginja Damjana Šmid na temo OTROK IN IGRAČE. Več o sami vsebini predavanja v celotni novici. Pridružite se nam!

Združevanje v času jesenskih počitnic

25.10.2018 - Spoštovani starši, v tednu od 29. 10. 2018 do 1. 11. 2018 sta dežurni enoti Rožle in enota Kekec, v petek, 2. 11. 2018 le enota Kekec. Vse podrobnosti so v obvestilu v celotni novici. Prijetne praznike!

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!