Obvestilo glede možnosti subvencioniranja letovanja

SPOŠTOVANI STARŠI

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše vas obvešča o možnosti subvencioniranja

»LETOVANJA« kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin.

Starši, ki želijo uveljavljati subvencijo Sklada, naj svoje pisne prošnje oddajo do vključno 19.4.2018 pri svoji vzgojiteljici, ki jih bo posredovala predsednici Sklada Vrtca Jarše.

Upravni odbor Sklada bo skladno s kriteriji in pravilnikom o delovanju Sklada samo popolne in pravočasno oddane prošnje obravnaval do 25.4.2018 in o tem obvestil starše.

Popolna prošnja mora vsebovati:

- osebne podatke starša vlagatelja in otroka

(ime in priimek, naslov bivališča, datum rojstva otroka),

- ime in priimek vzgojiteljice, skupina, enota,

- višina plačilnega razreda v katerega ste razvrščeni na dan oddaje prošnje

(1. – 5. plačilni razred),

- opis socialnega stanja družine zaradi katerega se oddaja prošnja

(število članov v družini, status družinskih članov, …).

**Pogoj za odobritev subvencije so poravnane finančne obveznosti do Vrtca Jarše.**

Skušali bomo pomagati čim večjemu številu otrok.

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!