Obvestilo glede možnosti subvencioniranja letovanja

SPOŠTOVANI STARŠI

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše vas obvešča o možnosti subvencioniranja

»LETOVANJA« kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin.

Starši, ki želijo uveljavljati subvencijo Sklada, naj svoje pisne prošnje oddajo do vključno 19.4.2018 pri svoji vzgojiteljici, ki jih bo posredovala predsednici Sklada Vrtca Jarše.

Upravni odbor Sklada bo skladno s kriteriji in pravilnikom o delovanju Sklada samo popolne in pravočasno oddane prošnje obravnaval do 25.4.2018 in o tem obvestil starše.

Popolna prošnja mora vsebovati:

- osebne podatke starša vlagatelja in otroka

(ime in priimek, naslov bivališča, datum rojstva otroka),

- ime in priimek vzgojiteljice, skupina, enota,

- višina plačilnega razreda v katerega ste razvrščeni na dan oddaje prošnje

(1. – 5. plačilni razred),

- opis socialnega stanja družine zaradi katerega se oddaja prošnja

(število članov v družini, status družinskih članov, …).

**Pogoj za odobritev subvencije so poravnane finančne obveznosti do Vrtca Jarše.**

Skušali bomo pomagati čim večjemu številu otrok.

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.