Novice

Obvestilo o sončni preventivi v Vrtcu Jarše

Spoštovani starši!

 

Prihaja lepo vreme in s tem tudi močnejše sonce. V vrtcu zaradi higienskih standardov otrok ne mažemo, saj bi vsak sleherni otrok moral imeti svojo lastno kremo, označeno z imenom, datumom odprtja in rokom porabe.

V primeru, da menite, da vaš otrok potrebuje zaščito pred soncem, vas prosimo, da ga zjutraj pred prihodom v vrtec namažete sami.

Tako boste poskrbeli za zaščito pred soncem in preventivno zaščito pred prenosljivimi boleznimi kože. Mi pa bomo poskrbeli, da bo vaš otrok v času najmočnejšega sonca preživel v senci ali v notranjih prostorih vrtca.

 

Zaposleni vrtca Jarše

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več