Obvestilo o sončni preventivi v Vrtcu Jarše

Spoštovani starši!

Prihaja lepo vreme in s tem tudi močnejše sonce. V vrtcu zaradi higienskih standardov otrok ne mažemo, saj bi vsak sleherni otrok moral imeti svojo lastno kremo, označeno z imenom, datumom odprtja in rokom porabe.

V primeru, da menite, da vaš otrok potrebuje zaščito pred soncem, vas prosimo, da ga zjutraj pred prihodom v vrtec namažete sami.

Tako boste poskrbeli za zaščito pred soncem in preventivno zaščito pred prenosljivimi boleznimi kože. Mi pa bomo poskrbeli, da bo vaš otrok v času najmočnejšega sonca preživel v senci ali v notranjih prostorih vrtca.

Zaposleni vrtca Jarše

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.