Oglasna deska

8. tradicionalni otroški bazar

Jeseni si od 12. do 15. septembra rezervirajte čas za Otroški bazar!

Na največjem sejmu za družine v Sloveniji si boste starši skupaj z otroki lahko ogledali gledališke in glasbene predstave na Bazarkovem odru, se v ustvarjalnem kotičku podučili, kako nastane gledališka predstava, se igrali stare, že pozabljene otroške igre ter ustvarjali z naravnimi materiali. Obiskale nas bodo tudi številne živali, otroci pa se bodo lahko preizkusili v plezanju in gimnastičnih vragolijah.

Lepo vabljeni na Gospodarsko razstavišče v Ljubljani!

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.