Oglasna deska

8. tradicionalni otroški bazar

Jeseni si od 12. do 15. septembra rezervirajte čas za Otroški bazar!

Na največjem sejmu za družine v Sloveniji si boste starši skupaj z otroki lahko ogledali gledališke in glasbene predstave na Bazarkovem odru, se v ustvarjalnem kotičku podučili, kako nastane gledališka predstava, se igrali stare, že pozabljene otroške igre ter ustvarjali z naravnimi materiali. Obiskale nas bodo tudi številne živali, otroci pa se bodo lahko preizkusili v plezanju in gimnastičnih vragolijah.

Lepo vabljeni na Gospodarsko razstavišče v Ljubljani!

Združevanje v ponedeljek, 24. 6. 2019

19.06.2019 - Spoštovani starši, v ponedeljek, 24. 6. 2019 bo dežurna zgolj enota Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15. Več informacij v dopisu v celotni novici. Prijeten Dan državnosti vam želimo!

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.