Oglasna deska

8. tradicionalni otroški bazar

Jeseni si od 12. do 15. septembra rezervirajte čas za Otroški bazar!

Na največjem sejmu za družine v Sloveniji si boste starši skupaj z otroki lahko ogledali gledališke in glasbene predstave na Bazarkovem odru, se v ustvarjalnem kotičku podučili, kako nastane gledališka predstava, se igrali stare, že pozabljene otroške igre ter ustvarjali z naravnimi materiali. Obiskale nas bodo tudi številne živali, otroci pa se bodo lahko preizkusili v plezanju in gimnastičnih vragolijah.

Lepo vabljeni na Gospodarsko razstavišče v Ljubljani!

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.