Oglasna deska

8. tradicionalni otroški bazar

Jeseni si od 12. do 15. septembra rezervirajte čas za Otroški bazar!

Na največjem sejmu za družine v Sloveniji si boste starši skupaj z otroki lahko ogledali gledališke in glasbene predstave na Bazarkovem odru, se v ustvarjalnem kotičku podučili, kako nastane gledališka predstava, se igrali stare, že pozabljene otroške igre ter ustvarjali z naravnimi materiali. Obiskale nas bodo tudi številne živali, otroci pa se bodo lahko preizkusili v plezanju in gimnastičnih vragolijah.

Lepo vabljeni na Gospodarsko razstavišče v Ljubljani!

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.