Oglasna deska

Anketa o zadovoljstvu staršev z vrtcem Jarše

Spoštovani starši,

Mestna občina Ljubljana je pri agenciji Ninamedia naročila, da se v vseh vrtcih v Ljubljani izvede anketo o zadovoljstvu staršev z izbranim vrtcem. V ponedeljek, 13. 5. 2013 se bodo skrinjice z anketami dostavilo v vse enote (skrinjice bodo po posameznih traktih), strokovne delavke bodo dobile anketo za vsakega starša. Anketa je anonimna.

Anketa bo potekala od 13. 5. do 22. 5. 2013.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.