Oglasna deska

Avdicija za film Pravica ljubiti

Spoštovani starši!

RTV SLO snema nov celovečerni film z naslovm “Pravica ljubiti”. V ta namen iščejo deklico, staro od pet do sedem let, ki bi lahko nastopala oz. sodelovala v nastajanju filma. Več informacij si lahko preberete v pripetem vabilu.

Avdicija_-_otroci_rtv.docx

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše