Oglasna deska

Avdicija za film Pravica ljubiti

Spoštovani starši!

RTV SLO snema nov celovečerni film z naslovm “Pravica ljubiti”. V ta namen iščejo deklico, staro od pet do sedem let, ki bi lahko nastopala oz. sodelovala v nastajanju filma. Več informacij si lahko preberete v pripetem vabilu.

Avdicija_-_otroci_rtv.docx

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.