Oglasna deska

Brezplačen vstop v Lumpi park v Hali Tivoli

Spoštovani starši,

Lumpi Park, ki se nahaja v Hali Tivoli vam podarja brezplačni kupon za vstop, ki je unočljiv do 1. 9. 2013, ko bo ob 17. uri v Lumpi parku žrebanje nagradne igre - izžrebali bomo 3 družinske vikend pakete v apartmajih Bedanc v Kranjski Gori. V času počitnic je Lumpi Park odprt od 10.00 do 21.00 ure.

Kaj vam ponuja Lumpi Park?
V Lumpi parku je vselo in zabavno, še posebej poleti. Kreativno in športno se družimo na svežem zraku. Poletna Lumpi park zabava ponuja vse od čolničkov, električnih avtomobilčkov, napihljivih igral, trampolinovm tubbies drče, vrtiljaka do velike lesene gugalnice, plezalnih vrvic, kreativnih delavnic in raznih drugih presenečenj.

Prilagamo tudi uraden dopis oz. vabilo Lumpi Parka v Hali Tivoli.

Brezplačen_vstop_za_otroke_iz_ljubljanskih_vrtcev_in_šol_v.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.