Oglasna deska

Brezplačen vstop v Lumpi park v Hali Tivoli

Spoštovani starši,

Lumpi Park, ki se nahaja v Hali Tivoli vam podarja brezplačni kupon za vstop, ki je unočljiv do 1. 9. 2013, ko bo ob 17. uri v Lumpi parku žrebanje nagradne igre - izžrebali bomo 3 družinske vikend pakete v apartmajih Bedanc v Kranjski Gori. V času počitnic je Lumpi Park odprt od 10.00 do 21.00 ure.

Kaj vam ponuja Lumpi Park?
V Lumpi parku je vselo in zabavno, še posebej poleti. Kreativno in športno se družimo na svežem zraku. Poletna Lumpi park zabava ponuja vse od čolničkov, električnih avtomobilčkov, napihljivih igral, trampolinovm tubbies drče, vrtiljaka do velike lesene gugalnice, plezalnih vrvic, kreativnih delavnic in raznih drugih presenečenj.

Prilagamo tudi uraden dopis oz. vabilo Lumpi Parka v Hali Tivoli.

Brezplačen_vstop_za_otroke_iz_ljubljanskih_vrtcev_in_šol_v.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.