Oglasna deska

Brezplačen vstop v Lumpi park v Hali Tivoli

Spoštovani starši,

Lumpi Park, ki se nahaja v Hali Tivoli vam podarja brezplačni kupon za vstop, ki je unočljiv do 1. 9. 2013, ko bo ob 17. uri v Lumpi parku žrebanje nagradne igre - izžrebali bomo 3 družinske vikend pakete v apartmajih Bedanc v Kranjski Gori. V času počitnic je Lumpi Park odprt od 10.00 do 21.00 ure.

Kaj vam ponuja Lumpi Park?
V Lumpi parku je vselo in zabavno, še posebej poleti. Kreativno in športno se družimo na svežem zraku. Poletna Lumpi park zabava ponuja vse od čolničkov, električnih avtomobilčkov, napihljivih igral, trampolinovm tubbies drče, vrtiljaka do velike lesene gugalnice, plezalnih vrvic, kreativnih delavnic in raznih drugih presenečenj.

Prilagamo tudi uraden dopis oz. vabilo Lumpi Parka v Hali Tivoli.

Brezplačen_vstop_za_otroke_iz_ljubljanskih_vrtcev_in_šol_v.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.