Oglasna deska

Brezplačen vstop v Lumpi park v Hali Tivoli

Spoštovani starši,

Lumpi Park, ki se nahaja v Hali Tivoli vam podarja brezplačni kupon za vstop, ki je unočljiv do 1. 9. 2013, ko bo ob 17. uri v Lumpi parku žrebanje nagradne igre - izžrebali bomo 3 družinske vikend pakete v apartmajih Bedanc v Kranjski Gori. V času počitnic je Lumpi Park odprt od 10.00 do 21.00 ure.

Kaj vam ponuja Lumpi Park?
V Lumpi parku je vselo in zabavno, še posebej poleti. Kreativno in športno se družimo na svežem zraku. Poletna Lumpi park zabava ponuja vse od čolničkov, električnih avtomobilčkov, napihljivih igral, trampolinovm tubbies drče, vrtiljaka do velike lesene gugalnice, plezalnih vrvic, kreativnih delavnic in raznih drugih presenečenj.

Prilagamo tudi uraden dopis oz. vabilo Lumpi Parka v Hali Tivoli.

Brezplačen_vstop_za_otroke_iz_ljubljanskih_vrtcev_in_šol_v.pdf

Obvestilo glede stavke s strani MOL-a

14.02.2018 - Spoštovani, Mestna občina Ljubljana spoštuje pravico do stavke zaposlenih v vzgojno izobraževalnih zavodih, vendar se hkrati zavedamo, da je naše skupno poslanstvo v prvi vrsti zagotoviti kvalitetno skrb za naše otroke. Zato vas ponovno prosimo in pričakujemo, da bo vsaka šola oziroma vrtec zagotovila najmanj eno odprto enoto in varstvo za vse otroke, ki jih bodo starši pripeljali tudi na dan stavke, vključno z organizacijo prehrane in prevoza. Mestna občina Ljubljana je v obvestilu za medije ter na svoji spletni strani sporočila, da so vrtci in šole na dan stavke odprti (povezava na obvestila na spletni strani: https://www.ljubljana.si/ ) . Usklajeno informacijo s podatki o načinu organiziranosti dela na dan stavke objavite tudi na svoji spletni strani.

Vpis v vrtec Jarše, šolsko leto 2018/2019

13.02.2018 - Spoštovani starši, vpis v Vrtec Jarše bo potekal vsak dan na upravi Vrtca Jarše, Rožičeva ulica 10, od 1. 3. do 15. 3. 2018 v času od 8.00 do 15.30 ure, v četrtek 1. 3. in 8. 3. tudi do 18.00 ure (upoštevajte odmor od 12.00 do 12.30 ure). Več informacij v celotni novici. Vabljeni tudi na Dan odprtih vrat Vrtca Jarše v sredo, 21. 2. od 9.30 ure do 11.00 ure. Več informacij lahko dobite pri svetovalni delavki, Ajdi Bivic po telefonu 031 579 492. Lepo vabljeni k ogledu in vpisu!

Združevanje v petek, 9. 2.

6.02.2018 - V celotni novici je obvestilo glede združevanja v petek, 9. 2. 2018. Odprti bosta enota Kekec in Mojca. Hvala za vaše razumevanje.