Oglasna deska

Brezplačen vstop v Lumpi park v Hali Tivoli

Spoštovani starši,

Lumpi Park, ki se nahaja v Hali Tivoli vam podarja brezplačni kupon za vstop, ki je unočljiv do 1. 9. 2013, ko bo ob 17. uri v Lumpi parku žrebanje nagradne igre - izžrebali bomo 3 družinske vikend pakete v apartmajih Bedanc v Kranjski Gori. V času počitnic je Lumpi Park odprt od 10.00 do 21.00 ure.

Kaj vam ponuja Lumpi Park?
V Lumpi parku je vselo in zabavno, še posebej poleti. Kreativno in športno se družimo na svežem zraku. Poletna Lumpi park zabava ponuja vse od čolničkov, električnih avtomobilčkov, napihljivih igral, trampolinovm tubbies drče, vrtiljaka do velike lesene gugalnice, plezalnih vrvic, kreativnih delavnic in raznih drugih presenečenj.

Prilagamo tudi uraden dopis oz. vabilo Lumpi Parka v Hali Tivoli.

Brezplačen_vstop_za_otroke_iz_ljubljanskih_vrtcev_in_šol_v.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.