Oglasna deska

Brezplačni program slovenščina za starše v vrtcu Jarše

Spoštovani starši,

javni zavod Cene Štupar - center za izobraževanje bo v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana v Vrtcu Jarše izvajal brezplačni program slovenščina za starše. Vabljeni ste vsi starši iz Ljubljane, ki se v vsakdanjem življenju srečujete s problemi pri izražanju v slovenskem jeziku.

Izobraževanje se prične v ponedeljek, 20. 5. 2013 ob 17.15 . Izobraževanje bo potekalo dvakrat tedensko po sledečem urniku v obsegu 70 pedagoških ur:

- ponedeljek 17.15 - 19.45
- sreda 17.15 - 19.45.

Prijavite se lahko pri vzgojiteljci svojega otroka, pomočnici ravnateljice Ani Harjač ali na Cenetu Štuparju na tel. 030 642 425 ali po e-pošti: dragica.glazar@cene-stupar.si

Udeležba na tečaju je BREZPLAČNA in bo izvedena, če bo prijavljenih najmanj 10 udeležencev.

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.