Oglasna deska

Brezplačni program slovenščina za starše v vrtcu Jarše

Spoštovani starši,

javni zavod Cene Štupar - center za izobraževanje bo v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana v Vrtcu Jarše izvajal brezplačni program slovenščina za starše. Vabljeni ste vsi starši iz Ljubljane, ki se v vsakdanjem življenju srečujete s problemi pri izražanju v slovenskem jeziku.

Izobraževanje se prične v ponedeljek, 20. 5. 2013 ob 17.15 . Izobraževanje bo potekalo dvakrat tedensko po sledečem urniku v obsegu 70 pedagoških ur:

- ponedeljek 17.15 - 19.45
- sreda 17.15 - 19.45.

Prijavite se lahko pri vzgojiteljci svojega otroka, pomočnici ravnateljice Ani Harjač ali na Cenetu Štuparju na tel. 030 642 425 ali po e-pošti: dragica.glazar@cene-stupar.si

Udeležba na tečaju je BREZPLAČNA in bo izvedena, če bo prijavljenih najmanj 10 udeležencev.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.