Oglasna deska

Brezplačni program slovenščina za starše v vrtcu Jarše

Spoštovani starši,

javni zavod Cene Štupar - center za izobraževanje bo v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana v Vrtcu Jarše izvajal brezplačni program slovenščina za starše. Vabljeni ste vsi starši iz Ljubljane, ki se v vsakdanjem življenju srečujete s problemi pri izražanju v slovenskem jeziku.

Izobraževanje se prične v ponedeljek, 20. 5. 2013 ob 17.15 . Izobraževanje bo potekalo dvakrat tedensko po sledečem urniku v obsegu 70 pedagoških ur:

- ponedeljek 17.15 - 19.45
- sreda 17.15 - 19.45.

Prijavite se lahko pri vzgojiteljci svojega otroka, pomočnici ravnateljice Ani Harjač ali na Cenetu Štuparju na tel. 030 642 425 ali po e-pošti: dragica.glazar@cene-stupar.si

Udeležba na tečaju je BREZPLAČNA in bo izvedena, če bo prijavljenih najmanj 10 udeležencev.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.