Oglasna deska

Dan četrtne skupnosti

Spoštovani starši,

skupaj z otroci ste lepo vabljeni na Dan četrtne skupnosti Jarše, ki bo v soboto 1. 6. od 10. ure do 18.00 ure v Vojašnici Edvarda Peperka v Jaršah. Program bo pester in zanimiv, ogledate si ga lahko v prilogi.

VABILO

Vabilo_Dan_Cetrtne_skupnosti_Jarse.pdf

Program_DČS.doc

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.