Oglasna deska

TEČAJ PRILAGAJANJA NA LED IN UČENJE DRSANJA

Za otroke iz skupin 5-6 let VRTCA JARŠE

Športno društvo Srečni Luka v sodelovanju z oddelkom za šport MOL-a
Organizira 8 urni tečaj prilagajanja na led in učenje drsanja. Izvajalec tečaja je
Vrtec Jarše v sodelovanju s športnim društvom Srečni Luka.

Čas in kraj: od 04.11. do 11.11.2013, med 10.00 in 11.00 enota Kekec in Rožle
    in med 11.00 in 12.00 enota Mojca
Na drsališču Zalog

OBVEZNA OPREMA NA DRSALIŠČU:

- ROKAVICE (smučarske)
- SMUČARSKA ČELADA ( ne kolesarska!!!)
- SMUČARSKI KOMPLET ali KOMBINIZON
- NAHRBTNIK
- KAPA

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.