Oglasna deska

TEČAJ PRILAGAJANJA NA LED IN UČENJE DRSANJA

Za otroke iz skupin 5-6 let VRTCA JARŠE

Športno društvo Srečni Luka v sodelovanju z oddelkom za šport MOL-a
Organizira 8 urni tečaj prilagajanja na led in učenje drsanja. Izvajalec tečaja je
Vrtec Jarše v sodelovanju s športnim društvom Srečni Luka.

Čas in kraj: od 04.11. do 11.11.2013, med 10.00 in 11.00 enota Kekec in Rožle
    in med 11.00 in 12.00 enota Mojca
Na drsališču Zalog

OBVEZNA OPREMA NA DRSALIŠČU:

- ROKAVICE (smučarske)
- SMUČARSKA ČELADA ( ne kolesarska!!!)
- SMUČARSKI KOMPLET ali KOMBINIZON
- NAHRBTNIK
- KAPA

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.