Oglasna deska

Enota Mojca, zaprtje vhodov zaradi zaključnih del

Spoštovani starši,

zaradi zaključnih del, ki potekajo v enoti Mojca, Clevelandska ulica 13, vas vljudno naprošamo, da danes, 26. 11. 2013 namesto vhoda B uporabljate vhod A. Jutri, 27. 11. 2013 pa bo zaprt vhod A, uporabljajte vhod B. Potekala bodo dela na fasadi.

Hvala za razumevanje!

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.