Oglasna deska

Filmska vzgoja v vrtcu Jarše

Spoštovani starši,

oglejte si video utrinek z delavnice o filmski vzgoji, ki je potekala v enoti Mojca.

Po delavnici zvočnega opremljanja animiranega filma, ki jo je vodila Katja Šušteršič, so se ustvarjalci pogovorili še z vzgojiteljico Mojco Bavdek. Takšne delavnice so za razvoj otrok zelo dobrodošle, je med drugim povedala.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.