Oglasna deska

Vabilo na Kulturni bazar v Cankarjev dom, 26. 3. 2014 od 9.00 ure dalje

Spoštovani starši,

v priponki vam pošiljamo program strokovnega usposabljanja za Kulturni bazar 2014, ki bo v Cankarjevem domu v sredo, 26. marca 2014,  med 9.00 in 20.00 uro. Na okrogli mizi z naslovom Kajenje in umetnost bo sodelovala tudi v. d ravnateljica Vrtca Jarše Diana Šumenjak, v sredo, 26. marca 2014, od 16.00 - 17.30 ure. Prav tako bo tudi vzgojiteljica Mojca Bavdek iz enote Mojca, predstavila praktični primer dela s filmom v vrtcu na predavanju s pogovorom z naslovom Delo s filmom v vrtcu med 12.15-13.00 uro.

Ob tej priložnosti vas vabimo, da se tudi vi udeležite različnih drugih programskih dogodkov v okviru Kulturnega bazarja 2014.

Vljudno vabljeni!

Kulturni_bazar2014_program_strokovna_javnost_v.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.