Oglasna deska

Vabilo na Kulturni bazar v Cankarjev dom, 26. 3. 2014 od 9.00 ure dalje

Spoštovani starši,

v priponki vam pošiljamo program strokovnega usposabljanja za Kulturni bazar 2014, ki bo v Cankarjevem domu v sredo, 26. marca 2014,  med 9.00 in 20.00 uro. Na okrogli mizi z naslovom Kajenje in umetnost bo sodelovala tudi v. d ravnateljica Vrtca Jarše Diana Šumenjak, v sredo, 26. marca 2014, od 16.00 - 17.30 ure. Prav tako bo tudi vzgojiteljica Mojca Bavdek iz enote Mojca, predstavila praktični primer dela s filmom v vrtcu na predavanju s pogovorom z naslovom Delo s filmom v vrtcu med 12.15-13.00 uro.

Ob tej priložnosti vas vabimo, da se tudi vi udeležite različnih drugih programskih dogodkov v okviru Kulturnega bazarja 2014.

Vljudno vabljeni!

Kulturni_bazar2014_program_strokovna_javnost_v.pdf

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!