Oglasna deska

Nadaljevanje poteka energetskih sanacij v enoti Mojca

Spoštovani starši,

zaradi nadaljevanja poteka energetske sanacije v enoti Mojca se danes popoldne igralnici B1 in B2 selita v igralnici B3 in B4. Dežurna igralnica v jutranjih urah in popoldanskih urah je B3. Starše znova prosimo za razumevanje! Najlepša hvala!

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.