Oglasna deska

Nadaljevanje poteka energetskih sanacij v enoti Mojca, selitev v enoto Kekec

Spoštovani starši,

zaradi hitrejših obnovitvenih del bo skupina D3 (strokovni delavki v oddelku sta Lea Kumar in Tanja Šurbek) od vključno torka, 15. 10. 2013 do vključno petka, 18. 10. 2013 začasno preseljena v enoto Kekec, ulica Hermana Potočnika 15. Otroci bodo bivali v telovadnici rumenega trakta.  Trakta D1 in D2 se s ponedeljekom selita v trakt A, v telovadnico.

Starše vnovič prosimo za razumevanje.

Imejte v mislih, da bo potem vrtec bolj prijazen, topel in kvalitetnejši za bivanje vaših otrok.

Najlepša hvala!

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.