Oglasna deska

Novo zaposleni v enoti Kekec

Spoštovani starši,

seznanjamo vas z novo zaposlenimi in prerazporeditvami kadra v enoti Kekec.

V skupini ZAJČKOV (vzg. Dragica Troha)  je delo pomočnice vzg. prevzela Daša Džekić Hološević.
Lea Kunstelj je novo zaposlena na delovnem mestu pom. vzg. in pokriva sočasnost v enoti Kekec.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.