Oglasna deska

Nudenje prvi pomoči otroku

Vrtec Jarše je dobil ponudbo tečaja za nudenje prve pomoči otroku. Če bo zanimanje veliko, se bo tečaj izvedel tako za strokovne delavce kot tudi starše otrok, ki obiskujejo Vrtec Jarše. Če vas tečaj zanima, javite svetovalni delavki Ajdi Bivic na elektronsko pošto svetovalna.sluzba@vrtec-jarse.si.

Obračam se na vas za pomoč pri izvajanju izobraževanja za vzgojitelje in starše iz znanj Pediatrične prve pomoči saj gre za nudenje prve pomoči otrokom. Zaposlena sem v Zavodu Zvezda in ponudila bi vam samoplačniški program, ki je zasnovan na podlagi 15 letnih izkušenj v zdravstveni negi otroka in mladostnika, ter dolgotrajnega dela z otroki s posebnimi potrebami. Program ponuja znanja, ki jih potrebujemo vzgojitelji in starši za varno počutje in odraščanje otroka. Otrok s svojim ravnanjem pogosto izzove nevarne situacije, ki se lahko končajo s poškodbo. Za vzgojitelje ponujam program na podlagi dokumenta PRIPOROČILA ZA UKREPANJE V VRTCIH OB NUJNIH STANJIH IN NENADNO NASTALIH BOLEZENSKIH ZNAKIH.
Za starše pa program, ki vsebuje obnovitev znanj iz temeljnih postopkov oživljanja saj je večina ta znanja nazadnje pridobila na tečaju prve pomoči preden ste postali vozniki motornih vozil. Obnovili bi znanja na področju temeljnih postopkov oživljanja, zaustavljanja krvavitev in predstavili bi vam kako lahko preprečimo poškodbe, da do njih sploh ne pride. Beisa Žabkar, direktorica Zavoda Zvezda

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše