Oglasna deska

Objava prostega delovnega mesta pomočnik vzgojitelja

Spoštovani obiskovalci spletne strani Vrtca Jarše,

v priponki je objava prostega delovnega mesta za pomočnika vzgojitelja - pokrivanje sočasnoti, polni delovni čas za nedoločen čas. Za več informacij se lahko obrnete na Natašo Černe -  01/5862140.

/images/uploads/pomočnik_vzgojitelja_3_11.RTF

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.