Oglasna deska

Obvestilo o nalezljivih bolezni v vrtcu

Vodja OPZHR, ga. Romana Ana Dolenc je pripravila kratek dopis o nalezljivih bolezni, ki se najpogosteje pojavljajo v vrtcu. Ogledate si ga lahko v priponki, bo pa na voljo tudi pod zavihkom ZDRAVJE.

nalezljive_bolezni_v_vrtcu.pdf

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!