Oglasna deska

Obvestilo o nalezljivih bolezni v vrtcu

Vodja OPZHR, ga. Romana Ana Dolenc je pripravila kratek dopis o nalezljivih bolezni, ki se najpogosteje pojavljajo v vrtcu. Ogledate si ga lahko v priponki, bo pa na voljo tudi pod zavihkom ZDRAVJE.

nalezljive_bolezni_v_vrtcu.pdf

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.