Oglasna deska

Obvestilo staršem o možnosti subvencioniranja tabora Vrtec na kmetiji in Letovanja

Spoštovani starši!

V priponki sta objavljeni obvestili glede možnosti subvencioniranja 3-dnevnega tabora VRTEC NA KMETIJI in LETOVANJA kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin (ki so glede plačila uvrščeni v 1., 2., 3. in 4. plačilni razred).

Več podrobnosti si preberite v prilogah:

Obvestilo_Subvencije_KMETIJA_2013.pdf
Obvestilo_Subvencije_LETOVANJE_2013.pdf

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše