Oglasna deska

Obvestilo staršem o možnosti subvencioniranja tabora Vrtec na kmetiji in Letovanja

Spoštovani starši!

V priponki sta objavljeni obvestili glede možnosti subvencioniranja 3-dnevnega tabora VRTEC NA KMETIJI in LETOVANJA kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin (ki so glede plačila uvrščeni v 1., 2., 3. in 4. plačilni razred).

Več podrobnosti si preberite v prilogah:

Obvestilo_Subvencije_KMETIJA_2013.pdf
Obvestilo_Subvencije_LETOVANJE_2013.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.