Oglasna deska

Parasitki - sodobna druženja staršev in otrok

P.A.R.A.S.I.T.K.I.  - sodobna druženja

Sodobna druženja so novi popoldanski otroški program Centra in Galerije P74, kjer bomo na malih ustvarjalnih srečanjih spoznavali svet sodobne umetnosti.

Družili se bomo s sodobnimi umetniki, raziskovali materiale in tehnike, ki jih uporabljajo pri svojih delih ter se pogovarjali o tem, kaj je danes umetnost, kdo jo ustvarja, kako umetnost komunicira z nami oz. na kakšne vse načine se sodobni umetnik lahko izrazi?

Brezplačna dvodnevna ustvarjalna druženja so namenjena otrokom od
4. do 12. leta starosti. Potekala bodo ob razstavah v prostorih Galerije P74
in projektnega prostora KAPSULE, Trg Prekomorskih brigad 1, Šiška.

V priponki vam prilagamo seznam srečanj med januarjem in aprilom 2014.

Prijave sprejemamo na elektronski naslov: p74info@zavod-parasite.si.

splošno_parasitki_vrtci_OŠ.doc

Združevanje v ponedeljek, 24. 6. 2019

19.06.2019 - Spoštovani starši, v ponedeljek, 24. 6. 2019 bo dežurna zgolj enota Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15. Več informacij v dopisu v celotni novici. Prijeten Dan državnosti vam želimo!

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.