Oglasna deska

Parasitki - sodobna druženja staršev in otrok

P.A.R.A.S.I.T.K.I.  - sodobna druženja

Sodobna druženja so novi popoldanski otroški program Centra in Galerije P74, kjer bomo na malih ustvarjalnih srečanjih spoznavali svet sodobne umetnosti.

Družili se bomo s sodobnimi umetniki, raziskovali materiale in tehnike, ki jih uporabljajo pri svojih delih ter se pogovarjali o tem, kaj je danes umetnost, kdo jo ustvarja, kako umetnost komunicira z nami oz. na kakšne vse načine se sodobni umetnik lahko izrazi?

Brezplačna dvodnevna ustvarjalna druženja so namenjena otrokom od
4. do 12. leta starosti. Potekala bodo ob razstavah v prostorih Galerije P74
in projektnega prostora KAPSULE, Trg Prekomorskih brigad 1, Šiška.

V priponki vam prilagamo seznam srečanj med januarjem in aprilom 2014.

Prijave sprejemamo na elektronski naslov: p74info@zavod-parasite.si.

splošno_parasitki_vrtci_OŠ.doc

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše