Oglasna deska

Plačilo položnice za Vrtec na kmetiji Zakrašnik

Spoštovani starši!

Za lažje izpolnjevanje položnice vam prilagamo izpolnjen UPN obrazec z vsemi potrebnimi podatki za plačilo vrtca na kmetiji Zakrašnik v posameznem terminu v mesecu maju za otroke iz Vrtca Jarše.
Vse ostale informacije bodo na razpolago na oglasnih deskah posameznih oddelkov.

Prosimo vas, da en izvod podpisane pogodbe vrnete strokovni delavki v oddelek.

Hvala!

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA PRVI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (6. 5. 2013 - 8. 5. 2013), enota Rožle in D3 oddelek iz enote Mojca
kmetija_položnica_prvi_termin.pdf

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA DRUGI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (13. 5. 2013 - 15. 5. 2013), enota Kekec
kmetija_položnica_drugi_termin.pdf

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA TRETJI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (20. 5. 2013 - 22. 5. 2013), enota Mojca
kmetija_položnica_tretji_termin.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.