Oglasna deska

Plačilo položnice za Vrtec na kmetiji Zakrašnik

Spoštovani starši!

Za lažje izpolnjevanje položnice vam prilagamo izpolnjen UPN obrazec z vsemi potrebnimi podatki za plačilo vrtca na kmetiji Zakrašnik v posameznem terminu v mesecu maju za otroke iz Vrtca Jarše.
Vse ostale informacije bodo na razpolago na oglasnih deskah posameznih oddelkov.

Prosimo vas, da en izvod podpisane pogodbe vrnete strokovni delavki v oddelek.

Hvala!

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA PRVI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (6. 5. 2013 - 8. 5. 2013), enota Rožle in D3 oddelek iz enote Mojca
kmetija_položnica_prvi_termin.pdf

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA DRUGI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (13. 5. 2013 - 15. 5. 2013), enota Kekec
kmetija_položnica_drugi_termin.pdf

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA TRETJI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (20. 5. 2013 - 22. 5. 2013), enota Mojca
kmetija_položnica_tretji_termin.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.