Oglasna deska

Plačilo položnice za Vrtec na kmetiji Zakrašnik

Spoštovani starši!

Za lažje izpolnjevanje položnice vam prilagamo izpolnjen UPN obrazec z vsemi potrebnimi podatki za plačilo vrtca na kmetiji Zakrašnik v posameznem terminu v mesecu maju za otroke iz Vrtca Jarše.
Vse ostale informacije bodo na razpolago na oglasnih deskah posameznih oddelkov.

Prosimo vas, da en izvod podpisane pogodbe vrnete strokovni delavki v oddelek.

Hvala!

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA PRVI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (6. 5. 2013 - 8. 5. 2013), enota Rožle in D3 oddelek iz enote Mojca
kmetija_položnica_prvi_termin.pdf

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA DRUGI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (13. 5. 2013 - 15. 5. 2013), enota Kekec
kmetija_položnica_drugi_termin.pdf

VZOREC IZPOLNJENE POLOŽNICE ZA TRETJI TERMIN VRTCA NA KMETIJI ZAKRAŠNIK (20. 5. 2013 - 22. 5. 2013), enota Mojca
kmetija_položnica_tretji_termin.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.