Oglasna deska

Povabilo k predložitvi ponudbe za prenosne računalnike

Spoštovani!

Vabimo vas, da nam predložite ponudbo za dobavo računalniške opreme - prenosni računalniki.

V ponudbo morajo biti zajeti vsi artikli iz priloženega seznama. Ponudbe, ki ne bodo zajemale vseh artiklov bodo izločene iz postopka.

Predračun izpolnite tako, da vpišete cene in jih pomnožite s količinami in tako dobljene vrednosti seštejte.

Cena mora biti v EUR in mora vsebovati vse stroške, popuste, rabate in davek na dodano vrednost. Ponudnik naj ponudbeno ceno pripravi tako, da bo iz ponudbe razvidna cena brez DDV-ja in cena z DDV-jem. Davek na dodano vrednost mora biti prikazan posebej.

Ponudbo lahko oddate na priloženem obrazcu, ni pa nujno. V primeru, da ponudbe ne oddajate na obrazcu, mora ponudba zajemati naslednje podatke; naziv in naslov ponudnika, kontaktna oseba in tel. številka, davčna oziroma identifikacijska številka ponudnika, matična številka ponudnika, številka transakcijskega računa in naziv banke, cena brez DDV, stopnja DDV, cena z DDV, kontaktna oseba, tel. št., datum, podpis in žig ponudnika.

Kriterij za izbor bo najugodnejša ponudba.

Če imate v zvezi s ponudbo kakšno vprašanje, se lahko obrnete na Romano Ano Dolenc na tel. št. 051 213 299 oz. 01/ 58 62 158 ali preko el. pošte romana-ana.dolenc@guest.arnes.si. Vaše ponudbe pričakujemo pisno na naš naslov Vrtec Jarše, Rožičeva 10, 1000 Ljubljana do 27. 10.2014 do 13.00. Ponudbe je treba dostaviti po pošti ali osebno v tajništvo Vrtca Jarše, Rožičeva 10, Ljubljana, v zaprti kuverti z oznako »Ponudba za dobavo računalniške opreme – prenosni računalniki – ne odpirajte«. Na ovojnici mora biti napisana firma ponudnika. Upoštevane bodo le ponudbe, ki bodo na navedeni naslov prispele do roka, navedenega v prejšnji točki.

V upanju, da se boste povabilu odzvali vas lepo pozdravljamo,

Povabilo_prenosni_računalniki.pdf

Priloga_2_podatki_o_ponudniku.pdf

Priloga_3_izjava_ponu_kazen.pdf

Priloga_4_izjava_zak_zast.pdf

Priloga_5_reference.pdf

Priloga_6_predracun.pdf

Priloga_7_ponudba.pdf

Priloga_8_ponujena_oprema.pdf

Priloga_9_vzorec_pogodbe.pdf

Priloga_10-2.pdf

Priloga_10_prijava.pdf

Sklep_o_začetku_2014.pdf

Razpisna_dokumentacija.pdf

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.

Otroci prispeli v Špadiče

10.06.2019 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da so otroci srečno prispeli v Poreč. Čaka jih zelo lepo vreme in polno morskih dogodivščin.

Obvestilo glede sivih vran

30.05.2019 - V celotni novici je obvestilo glede sivih vran, ki postajajo ogrožujoče za okolje in druge živalske vrste.