Oglasna deska

Povabilo k predložitvi ponudbe za prenosne računalnike

Spoštovani!

Vabimo vas, da nam predložite ponudbo za dobavo računalniške opreme - prenosni računalniki.

V ponudbo morajo biti zajeti vsi artikli iz priloženega seznama. Ponudbe, ki ne bodo zajemale vseh artiklov bodo izločene iz postopka.

Predračun izpolnite tako, da vpišete cene in jih pomnožite s količinami in tako dobljene vrednosti seštejte.

Cena mora biti v EUR in mora vsebovati vse stroške, popuste, rabate in davek na dodano vrednost. Ponudnik naj ponudbeno ceno pripravi tako, da bo iz ponudbe razvidna cena brez DDV-ja in cena z DDV-jem. Davek na dodano vrednost mora biti prikazan posebej.

Ponudbo lahko oddate na priloženem obrazcu, ni pa nujno. V primeru, da ponudbe ne oddajate na obrazcu, mora ponudba zajemati naslednje podatke; naziv in naslov ponudnika, kontaktna oseba in tel. številka, davčna oziroma identifikacijska številka ponudnika, matična številka ponudnika, številka transakcijskega računa in naziv banke, cena brez DDV, stopnja DDV, cena z DDV, kontaktna oseba, tel. št., datum, podpis in žig ponudnika.

Kriterij za izbor bo najugodnejša ponudba.

Če imate v zvezi s ponudbo kakšno vprašanje, se lahko obrnete na Romano Ano Dolenc na tel. št. 051 213 299 oz. 01/ 58 62 158 ali preko el. pošte romana-ana.dolenc@guest.arnes.si. Vaše ponudbe pričakujemo pisno na naš naslov Vrtec Jarše, Rožičeva 10, 1000 Ljubljana do 27. 10.2014 do 13.00. Ponudbe je treba dostaviti po pošti ali osebno v tajništvo Vrtca Jarše, Rožičeva 10, Ljubljana, v zaprti kuverti z oznako »Ponudba za dobavo računalniške opreme – prenosni računalniki – ne odpirajte«. Na ovojnici mora biti napisana firma ponudnika. Upoštevane bodo le ponudbe, ki bodo na navedeni naslov prispele do roka, navedenega v prejšnji točki.

V upanju, da se boste povabilu odzvali vas lepo pozdravljamo,

Povabilo_prenosni_računalniki.pdf

Priloga_2_podatki_o_ponudniku.pdf

Priloga_3_izjava_ponu_kazen.pdf

Priloga_4_izjava_zak_zast.pdf

Priloga_5_reference.pdf

Priloga_6_predracun.pdf

Priloga_7_ponudba.pdf

Priloga_8_ponujena_oprema.pdf

Priloga_9_vzorec_pogodbe.pdf

Priloga_10-2.pdf

Priloga_10_prijava.pdf

Sklep_o_začetku_2014.pdf

Razpisna_dokumentacija.pdf

Obvestilo glede stavke s strani MOL-a

14.02.2018 - Spoštovani, Mestna občina Ljubljana spoštuje pravico do stavke zaposlenih v vzgojno izobraževalnih zavodih, vendar se hkrati zavedamo, da je naše skupno poslanstvo v prvi vrsti zagotoviti kvalitetno skrb za naše otroke. Zato vas ponovno prosimo in pričakujemo, da bo vsaka šola oziroma vrtec zagotovila najmanj eno odprto enoto in varstvo za vse otroke, ki jih bodo starši pripeljali tudi na dan stavke, vključno z organizacijo prehrane in prevoza. Mestna občina Ljubljana je v obvestilu za medije ter na svoji spletni strani sporočila, da so vrtci in šole na dan stavke odprti (povezava na obvestila na spletni strani: https://www.ljubljana.si/ ) . Usklajeno informacijo s podatki o načinu organiziranosti dela na dan stavke objavite tudi na svoji spletni strani.

Vpis v vrtec Jarše, šolsko leto 2018/2019

13.02.2018 - Spoštovani starši, vpis v Vrtec Jarše bo potekal vsak dan na upravi Vrtca Jarše, Rožičeva ulica 10, od 1. 3. do 15. 3. 2018 v času od 8.00 do 15.30 ure, v četrtek 1. 3. in 8. 3. tudi do 18.00 ure (upoštevajte odmor od 12.00 do 12.30 ure). Več informacij v celotni novici. Vabljeni tudi na Dan odprtih vrat Vrtca Jarše v sredo, 21. 2. od 9.30 ure do 11.00 ure. Več informacij lahko dobite pri svetovalni delavki, Ajdi Bivic po telefonu 031 579 492. Lepo vabljeni k ogledu in vpisu!

Združevanje v petek, 9. 2.

6.02.2018 - V celotni novici je obvestilo glede združevanja v petek, 9. 2. 2018. Odprti bosta enota Kekec in Mojca. Hvala za vaše razumevanje.