Oglasna deska

Povabilo k predložitvi ponudbe za prenosne računalnike

Spoštovani!

Vabimo vas, da nam predložite ponudbo za dobavo računalniške opreme - prenosni računalniki.

V ponudbo morajo biti zajeti vsi artikli iz priloženega seznama. Ponudbe, ki ne bodo zajemale vseh artiklov bodo izločene iz postopka.

Predračun izpolnite tako, da vpišete cene in jih pomnožite s količinami in tako dobljene vrednosti seštejte.

Cena mora biti v EUR in mora vsebovati vse stroške, popuste, rabate in davek na dodano vrednost. Ponudnik naj ponudbeno ceno pripravi tako, da bo iz ponudbe razvidna cena brez DDV-ja in cena z DDV-jem. Davek na dodano vrednost mora biti prikazan posebej.

Ponudbo lahko oddate na priloženem obrazcu, ni pa nujno. V primeru, da ponudbe ne oddajate na obrazcu, mora ponudba zajemati naslednje podatke; naziv in naslov ponudnika, kontaktna oseba in tel. številka, davčna oziroma identifikacijska številka ponudnika, matična številka ponudnika, številka transakcijskega računa in naziv banke, cena brez DDV, stopnja DDV, cena z DDV, kontaktna oseba, tel. št., datum, podpis in žig ponudnika.

Kriterij za izbor bo najugodnejša ponudba.

Če imate v zvezi s ponudbo kakšno vprašanje, se lahko obrnete na Romano Ano Dolenc na tel. št. 051 213 299 oz. 01/ 58 62 158 ali preko el. pošte romana-ana.dolenc@guest.arnes.si. Vaše ponudbe pričakujemo pisno na naš naslov Vrtec Jarše, Rožičeva 10, 1000 Ljubljana do 27. 10.2014 do 13.00. Ponudbe je treba dostaviti po pošti ali osebno v tajništvo Vrtca Jarše, Rožičeva 10, Ljubljana, v zaprti kuverti z oznako »Ponudba za dobavo računalniške opreme – prenosni računalniki – ne odpirajte«. Na ovojnici mora biti napisana firma ponudnika. Upoštevane bodo le ponudbe, ki bodo na navedeni naslov prispele do roka, navedenega v prejšnji točki.

V upanju, da se boste povabilu odzvali vas lepo pozdravljamo,

Povabilo_prenosni_računalniki.pdf

Priloga_2_podatki_o_ponudniku.pdf

Priloga_3_izjava_ponu_kazen.pdf

Priloga_4_izjava_zak_zast.pdf

Priloga_5_reference.pdf

Priloga_6_predracun.pdf

Priloga_7_ponudba.pdf

Priloga_8_ponujena_oprema.pdf

Priloga_9_vzorec_pogodbe.pdf

Priloga_10-2.pdf

Priloga_10_prijava.pdf

Sklep_o_začetku_2014.pdf

Razpisna_dokumentacija.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.