Oglasna deska

Povabilo k predložitvi ponudbe za prenosne računalnike

Spoštovani!

Vabimo vas, da nam predložite ponudbo za dobavo računalniške opreme - prenosni računalniki.

V ponudbo morajo biti zajeti vsi artikli iz priloženega seznama. Ponudbe, ki ne bodo zajemale vseh artiklov bodo izločene iz postopka.

Predračun izpolnite tako, da vpišete cene in jih pomnožite s količinami in tako dobljene vrednosti seštejte.

Cena mora biti v EUR in mora vsebovati vse stroške, popuste, rabate in davek na dodano vrednost. Ponudnik naj ponudbeno ceno pripravi tako, da bo iz ponudbe razvidna cena brez DDV-ja in cena z DDV-jem. Davek na dodano vrednost mora biti prikazan posebej.

Ponudbo lahko oddate na priloženem obrazcu, ni pa nujno. V primeru, da ponudbe ne oddajate na obrazcu, mora ponudba zajemati naslednje podatke; naziv in naslov ponudnika, kontaktna oseba in tel. številka, davčna oziroma identifikacijska številka ponudnika, matična številka ponudnika, številka transakcijskega računa in naziv banke, cena brez DDV, stopnja DDV, cena z DDV, kontaktna oseba, tel. št., datum, podpis in žig ponudnika.

Kriterij za izbor bo najugodnejša ponudba.

Če imate v zvezi s ponudbo kakšno vprašanje, se lahko obrnete na Romano Ano Dolenc na tel. št. 051 213 299 oz. 01/ 58 62 158 ali preko el. pošte romana-ana.dolenc@guest.arnes.si. Vaše ponudbe pričakujemo pisno na naš naslov Vrtec Jarše, Rožičeva 10, 1000 Ljubljana do 27. 10.2014 do 13.00. Ponudbe je treba dostaviti po pošti ali osebno v tajništvo Vrtca Jarše, Rožičeva 10, Ljubljana, v zaprti kuverti z oznako »Ponudba za dobavo računalniške opreme – prenosni računalniki – ne odpirajte«. Na ovojnici mora biti napisana firma ponudnika. Upoštevane bodo le ponudbe, ki bodo na navedeni naslov prispele do roka, navedenega v prejšnji točki.

V upanju, da se boste povabilu odzvali vas lepo pozdravljamo,

Povabilo_prenosni_računalniki.pdf

Priloga_2_podatki_o_ponudniku.pdf

Priloga_3_izjava_ponu_kazen.pdf

Priloga_4_izjava_zak_zast.pdf

Priloga_5_reference.pdf

Priloga_6_predracun.pdf

Priloga_7_ponudba.pdf

Priloga_8_ponujena_oprema.pdf

Priloga_9_vzorec_pogodbe.pdf

Priloga_10-2.pdf

Priloga_10_prijava.pdf

Sklep_o_začetku_2014.pdf

Razpisna_dokumentacija.pdf

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!