Oglasna deska

Povzetek drugega srečanja v okviru Šole za starše v šol. letu 2013/2014

Spoštovani starši,

v prilogi si lahko ogledate zapisnik drugega srečanja v okviru Šole za starše pod naslovom “Besede, ki zbližujejo”, ki ga je vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič dne 4. 11. 2013 v enoti Kekec. Do konca tega leta ni več predvidenih srečanj, v novem letu 2014 so predvidena 4 srečanja v okviru Šole za starše, dva v spomladanskem roku in dva v jesenskem roku. Hvala vsem za udeležno in vabljeni k poslušanju in udeležbi v letu 2014.

Zapisnik_4.šole_za_starše_KRnikitovic_4_11_.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.