Oglasna deska

Povzetek drugega srečanja v okviru Šole za starše v šol. letu 2013/2014

Spoštovani starši,

v prilogi si lahko ogledate zapisnik drugega srečanja v okviru Šole za starše pod naslovom “Besede, ki zbližujejo”, ki ga je vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič dne 4. 11. 2013 v enoti Kekec. Do konca tega leta ni več predvidenih srečanj, v novem letu 2014 so predvidena 4 srečanja v okviru Šole za starše, dva v spomladanskem roku in dva v jesenskem roku. Hvala vsem za udeležno in vabljeni k poslušanju in udeležbi v letu 2014.

Zapisnik_4.šole_za_starše_KRnikitovic_4_11_.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.