Oglasna deska

Povzetek drugega srečanja v okviru Šole za starše v šol. letu 2013/2014

Spoštovani starši,

v prilogi si lahko ogledate zapisnik drugega srečanja v okviru Šole za starše pod naslovom “Besede, ki zbližujejo”, ki ga je vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič dne 4. 11. 2013 v enoti Kekec. Do konca tega leta ni več predvidenih srečanj, v novem letu 2014 so predvidena 4 srečanja v okviru Šole za starše, dva v spomladanskem roku in dva v jesenskem roku. Hvala vsem za udeležno in vabljeni k poslušanju in udeležbi v letu 2014.

Zapisnik_4.šole_za_starše_KRnikitovic_4_11_.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.