Oglasna deska

Povzetek ponedeljkovega predavanja Šole za starše

V ponedeljek, 8.10. se je v vrtcu zvrstilo prvo predavanje šole za starše v novem šolskem letu. Gospa Nataša Rijavec Klobučar nam je predavala in nas spodbudila k razmišljanju o občutku lastne vrednosti in razvijanju le tega pri otroku.

Za vse, ki se predavanja niste udeležili in vas tema zanima objavljamo povzetek srečanja z glavnimi poudarki.

Povzetek_šole_za_starše.pdf

V tem šolskem letu se boste lahko udeležili še dveh predavanj za starše, o datumih in temah boste pravočasno obveščeni preko oglasnih desk in spletne strani.

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.

Otroci prispeli v Špadiče

10.06.2019 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da so otroci srečno prispeli v Poreč. Čaka jih zelo lepo vreme in polno morskih dogodivščin.

Obvestilo glede sivih vran

30.05.2019 - V celotni novici je obvestilo glede sivih vran, ki postajajo ogrožujoče za okolje in druge živalske vrste.