Oglasna deska

Povzetek ponedeljkovega predavanja Šole za starše

V ponedeljek, 8.10. se je v vrtcu zvrstilo prvo predavanje šole za starše v novem šolskem letu. Gospa Nataša Rijavec Klobučar nam je predavala in nas spodbudila k razmišljanju o občutku lastne vrednosti in razvijanju le tega pri otroku.

Za vse, ki se predavanja niste udeležili in vas tema zanima objavljamo povzetek srečanja z glavnimi poudarki.

Povzetek_šole_za_starše.pdf

V tem šolskem letu se boste lahko udeležili še dveh predavanj za starše, o datumih in temah boste pravočasno obveščeni preko oglasnih desk in spletne strani.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše