Oglasna deska

Povzetek ponedeljkovega predavanja Šole za starše

V ponedeljek, 8.10. se je v vrtcu zvrstilo prvo predavanje šole za starše v novem šolskem letu. Gospa Nataša Rijavec Klobučar nam je predavala in nas spodbudila k razmišljanju o občutku lastne vrednosti in razvijanju le tega pri otroku.

Za vse, ki se predavanja niste udeležili in vas tema zanima objavljamo povzetek srečanja z glavnimi poudarki.

Povzetek_šole_za_starše.pdf

V tem šolskem letu se boste lahko udeležili še dveh predavanj za starše, o datumih in temah boste pravočasno obveščeni preko oglasnih desk in spletne strani.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.