Oglasna deska

Povzetek ponedeljkovega predavanja Šole za starše

V ponedeljek, 8.10. se je v vrtcu zvrstilo prvo predavanje šole za starše v novem šolskem letu. Gospa Nataša Rijavec Klobučar nam je predavala in nas spodbudila k razmišljanju o občutku lastne vrednosti in razvijanju le tega pri otroku.

Za vse, ki se predavanja niste udeležili in vas tema zanima objavljamo povzetek srečanja z glavnimi poudarki.

Povzetek_šole_za_starše.pdf

V tem šolskem letu se boste lahko udeležili še dveh predavanj za starše, o datumih in temah boste pravočasno obveščeni preko oglasnih desk in spletne strani.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.