Oglasna deska

Povzetek ponedeljkovega predavanja Šole za starše

V ponedeljek, 8.10. se je v vrtcu zvrstilo prvo predavanje šole za starše v novem šolskem letu. Gospa Nataša Rijavec Klobučar nam je predavala in nas spodbudila k razmišljanju o občutku lastne vrednosti in razvijanju le tega pri otroku.

Za vse, ki se predavanja niste udeležili in vas tema zanima objavljamo povzetek srečanja z glavnimi poudarki.

Povzetek_šole_za_starše.pdf

V tem šolskem letu se boste lahko udeležili še dveh predavanj za starše, o datumih in temah boste pravočasno obveščeni preko oglasnih desk in spletne strani.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.