Oglasna deska

Povzetek prvega srečanja v okviru Šole za starše v šol. letu 2013/2014

Spoštovani starši,

v prilogi si lahko ogledate povzetek srečanja v okviru Šole za starše, ki je bilo v sredo, 9. 10. 2013 z naslovom Pristen odnos med staršem in otrokom ko temelj starševskega vodenja, ki ga je vodila soc. pedagoginja ga. Darja Barborič Vesel.

Povzetek bo v pomoč staršem, ki so se srečanja udeležili in tudi tistim, ki se srečanja niste morali utegniiti udeležiti.

Drugi srečanje v okviru Šole za starše je v ponedeljek, 4. 11. 2013 z naslovom Besede, ki zbližujejo. Srečanje bo vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič.

Zapisnik_3.šole_za_starše_barborič_Vesel_9_10_2013_.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.