Oglasna deska

Povzetek prvega srečanja v okviru Šole za starše v šol. letu 2013/2014

Spoštovani starši,

v prilogi si lahko ogledate povzetek srečanja v okviru Šole za starše, ki je bilo v sredo, 9. 10. 2013 z naslovom Pristen odnos med staršem in otrokom ko temelj starševskega vodenja, ki ga je vodila soc. pedagoginja ga. Darja Barborič Vesel.

Povzetek bo v pomoč staršem, ki so se srečanja udeležili in tudi tistim, ki se srečanja niste morali utegniiti udeležiti.

Drugi srečanje v okviru Šole za starše je v ponedeljek, 4. 11. 2013 z naslovom Besede, ki zbližujejo. Srečanje bo vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič.

Zapisnik_3.šole_za_starše_barborič_Vesel_9_10_2013_.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.