Oglasna deska

Povzetek prvega srečanja v okviru Šole za starše v šol. letu 2013/2014

Spoštovani starši,

v prilogi si lahko ogledate povzetek srečanja v okviru Šole za starše, ki je bilo v sredo, 9. 10. 2013 z naslovom Pristen odnos med staršem in otrokom ko temelj starševskega vodenja, ki ga je vodila soc. pedagoginja ga. Darja Barborič Vesel.

Povzetek bo v pomoč staršem, ki so se srečanja udeležili in tudi tistim, ki se srečanja niste morali utegniiti udeležiti.

Drugi srečanje v okviru Šole za starše je v ponedeljek, 4. 11. 2013 z naslovom Besede, ki zbližujejo. Srečanje bo vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič.

Zapisnik_3.šole_za_starše_barborič_Vesel_9_10_2013_.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.