Oglasna deska

Pravljično-ustvarjalno srečanje na Ljubljanskem gradu

Starši in otroci,

vsako drugo soboto v mesecu na Ljubljanskem gradu potekajo pravljične urice z delavnico, ki je povezana z vsebino pravljice. Več v letaku. Lepo vabljeni mali in veliki ustvarjalci in ljubitelji pravljic!

VABILO - LETAK

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.