Oglasna deska

Pripomoček v primeru zaznave nasilja

Spoštovani,

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport,  Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti ter Policija so sprejeli Dogovor v zvezi z izvajanjem nalog za zaščito otrok, ki izhajajo iz Zakona o preprečevanju nasilja v družini (v nadaljevanju: dogovor). Dogovor velja od dne podpisa, in sicer od 5. decembra 2013.

Podlaga za sprejem dogovora je Zakon o preprečevanju nasilja v družini, ki je bil sprejet pred petimi leti in predstavlja skupaj z Resolucijo o nacionalnem programu preprečevanja nasilja v družini 2009

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.