Oglasna deska

Pripomoček v primeru zaznave nasilja

Spoštovani,

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport,  Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti ter Policija so sprejeli Dogovor v zvezi z izvajanjem nalog za zaščito otrok, ki izhajajo iz Zakona o preprečevanju nasilja v družini (v nadaljevanju: dogovor). Dogovor velja od dne podpisa, in sicer od 5. decembra 2013.

Podlaga za sprejem dogovora je Zakon o preprečevanju nasilja v družini, ki je bil sprejet pred petimi leti in predstavlja skupaj z Resolucijo o nacionalnem programu preprečevanja nasilja v družini 2009

Obvestilo glede stavke s strani MOL-a

14.02.2018 - Spoštovani, Mestna občina Ljubljana spoštuje pravico do stavke zaposlenih v vzgojno izobraževalnih zavodih, vendar se hkrati zavedamo, da je naše skupno poslanstvo v prvi vrsti zagotoviti kvalitetno skrb za naše otroke. Zato vas ponovno prosimo in pričakujemo, da bo vsaka šola oziroma vrtec zagotovila najmanj eno odprto enoto in varstvo za vse otroke, ki jih bodo starši pripeljali tudi na dan stavke, vključno z organizacijo prehrane in prevoza. Mestna občina Ljubljana je v obvestilu za medije ter na svoji spletni strani sporočila, da so vrtci in šole na dan stavke odprti (povezava na obvestila na spletni strani: https://www.ljubljana.si/ ) . Usklajeno informacijo s podatki o načinu organiziranosti dela na dan stavke objavite tudi na svoji spletni strani.

Vpis v vrtec Jarše, šolsko leto 2018/2019

13.02.2018 - Spoštovani starši, vpis v Vrtec Jarše bo potekal vsak dan na upravi Vrtca Jarše, Rožičeva ulica 10, od 1. 3. do 15. 3. 2018 v času od 8.00 do 15.30 ure, v četrtek 1. 3. in 8. 3. tudi do 18.00 ure (upoštevajte odmor od 12.00 do 12.30 ure). Več informacij v celotni novici. Vabljeni tudi na Dan odprtih vrat Vrtca Jarše v sredo, 21. 2. od 9.30 ure do 11.00 ure. Več informacij lahko dobite pri svetovalni delavki, Ajdi Bivic po telefonu 031 579 492. Lepo vabljeni k ogledu in vpisu!

Združevanje v petek, 9. 2.

6.02.2018 - V celotni novici je obvestilo glede združevanja v petek, 9. 2. 2018. Odprti bosta enota Kekec in Mojca. Hvala za vaše razumevanje.