Oglasna deska

Sestanek za zimovanje

Spoštovani starši najstarejših otrok v Vrtcu Jarše,

lepo ste vabljeni na srečanje staršev in strokovnih delavk, ki se bodo od 24. 2. do 28. 2. 2014 udeležili zimovanja na Pokljuki. Sestanek bo to sredo, 20. 11. 2013 ob 17.00 uri v telovadnici enote Mojca, Clevelandska ulica 13. Sestanek bo vodil g. Tomaž Zadnikar, ki bo podal vse informacije glede organizacije zimovanja, namestitvene lokacije ter poteka prijav.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.