Oglasna deska

Sestanek za zimovanje

Spoštovani starši najstarejših otrok v Vrtcu Jarše,

lepo ste vabljeni na srečanje staršev in strokovnih delavk, ki se bodo od 24. 2. do 28. 2. 2014 udeležili zimovanja na Pokljuki. Sestanek bo to sredo, 20. 11. 2013 ob 17.00 uri v telovadnici enote Mojca, Clevelandska ulica 13. Sestanek bo vodil g. Tomaž Zadnikar, ki bo podal vse informacije glede organizacije zimovanja, namestitvene lokacije ter poteka prijav.

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.