Oglasna deska

Sezamov bolšji sejem marec 2014

Pozdravljeni,
pričenjamo z novo sezono sezamovih otroških bolšjih sejmov. Po petnajstih letih se selimo na novo lokacijo.

Prvi sejem bo to nedeljo 16.3.2014 ob 9.30 na Tržnici Moste v Ljubljani.

Tržnica se nahaja ob Zaloški cesti med Gimnazijo Moste in kulturnim domom “Španski borci”.
Glede parkirišč na naši novi lokaciji ni težav saj so brezplačna in jih bo dovolj za vse.

sejem_MAREC_2014_Sezam.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.