Oglasna deska

Sezamov bolšji sejem marec 2014

Pozdravljeni,
pričenjamo z novo sezono sezamovih otroških bolšjih sejmov. Po petnajstih letih se selimo na novo lokacijo.

Prvi sejem bo to nedeljo 16.3.2014 ob 9.30 na Tržnici Moste v Ljubljani.

Tržnica se nahaja ob Zaloški cesti med Gimnazijo Moste in kulturnim domom “Španski borci”.
Glede parkirišč na naši novi lokaciji ni težav saj so brezplačna in jih bo dovolj za vse.

sejem_MAREC_2014_Sezam.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.