Oglasna deska

Sezamov otroški bolšji sejem

Spoštovani starši,

Združenje staršev in otrok SEZAM vas vabi v nedeljo, 21.10.2012 med 9.30 in 13.00 na Sezamov otroški bolšji sejem na Tržnico Šiška.

Na otroškem bolšjem sejmu lahko starši in otroci izmenjajo vse, kar otroci potrebujejo: od igrač, knjig, šolskih potrebščin, do vozičkov, otroške opreme, oblačil, obutve…

Vabilo in več informacij v priponki: sejem_OKTOBER_2012.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.