Oglasna deska

Testiranje sadnih čajev

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v vašem vrtcu v skupini otrok najstarejšega starostnega obdobja izvajali testiranje všečnosti okusa otroških čajev.

Izvajalec raziskave je prehrambeno podjetje Žito d.d.
, ki v okviru svojih programov proizvaja tudi čaje pod blagovno znamko 1001 cvet. Blagovna znamka 1001 cvet je na slovenskem trgu vodilna blagovna znamka, ki uživa zaupanje potrošnikov. To dokazuje tudi priznanje potrošnikov, ki so znamki letos že petič zapored podelili naziv Trusted Brand (Zaupanja vredna znamka).
V naši proizvodnji spoštujemo vso zakonodajo glede kakovosti in varnosti živil in sledimo visokim standardom kakovosti, zato uporabljamo le kakovostne in neoporečne surovine preverjenih dobaviteljev.

V letu 2014 pripravljamo posebno izdelčno novost- otroški čaj, namenjen otrokom starosti od 3-8 let. Ta čaj je prilagojen okusu otrok in pripravljen tako, da čaja ni nujno potrebno sladkati. S tem želimo prispevati k osveščanju, da je čaj topel ali hladen lahko primerna alternativa drugim napitkom, brez kalorične vrednosti in na osnovi naravnih sestavin.

Testiranje bo potekalo tako, da bodo otroci poskusili 4 okuse čajev in jih ocenili, na osnovi česar bomo zaključili, kateri okus je otrokom najbolj všeč.

Testiranje bova izvajali predstavnici podjetja Žito d.d. ob prisotnosti vzgojiteljic.

Vrtcu smo predložili tudi specifikacijo čajnih mešanic, ki dokazuje, da nobena ne vsebuje alergenov in umetnih barvil- specifikacija v prilogi.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje.

Prijazen pozdrav

Manuela Ferenčič Meden, vodja dejavnosti čajev in razvojni tehnolog , Žito d.d.

Nina Kofler Kobal, vodja blagovne znamke 1001 cvet, Žito d.d.

Dopis_starši_testiranje_otroških_čajev.pdf

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!