Oglasna deska

Testiranje sadnih čajev

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v vašem vrtcu v skupini otrok najstarejšega starostnega obdobja izvajali testiranje všečnosti okusa otroških čajev.

Izvajalec raziskave je prehrambeno podjetje Žito d.d.
, ki v okviru svojih programov proizvaja tudi čaje pod blagovno znamko 1001 cvet. Blagovna znamka 1001 cvet je na slovenskem trgu vodilna blagovna znamka, ki uživa zaupanje potrošnikov. To dokazuje tudi priznanje potrošnikov, ki so znamki letos že petič zapored podelili naziv Trusted Brand (Zaupanja vredna znamka).
V naši proizvodnji spoštujemo vso zakonodajo glede kakovosti in varnosti živil in sledimo visokim standardom kakovosti, zato uporabljamo le kakovostne in neoporečne surovine preverjenih dobaviteljev.

V letu 2014 pripravljamo posebno izdelčno novost- otroški čaj, namenjen otrokom starosti od 3-8 let. Ta čaj je prilagojen okusu otrok in pripravljen tako, da čaja ni nujno potrebno sladkati. S tem želimo prispevati k osveščanju, da je čaj topel ali hladen lahko primerna alternativa drugim napitkom, brez kalorične vrednosti in na osnovi naravnih sestavin.

Testiranje bo potekalo tako, da bodo otroci poskusili 4 okuse čajev in jih ocenili, na osnovi česar bomo zaključili, kateri okus je otrokom najbolj všeč.

Testiranje bova izvajali predstavnici podjetja Žito d.d. ob prisotnosti vzgojiteljic.

Vrtcu smo predložili tudi specifikacijo čajnih mešanic, ki dokazuje, da nobena ne vsebuje alergenov in umetnih barvil- specifikacija v prilogi.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje.

Prijazen pozdrav

Manuela Ferenčič Meden, vodja dejavnosti čajev in razvojni tehnolog , Žito d.d.

Nina Kofler Kobal, vodja blagovne znamke 1001 cvet, Žito d.d.

Dopis_starši_testiranje_otroških_čajev.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.