Oglasna deska

Utrinki iz prvega dela projekta Etika in vrednote

Utrinki, ki so nastali v prvem modulu projekta Etika in vrednote:

DEJAVNOSTI_SKUPINE_ROŽLETKI_V_SKLOPU_PROJEKTA_ETIKA_IN_VREDNOTE.pdf

DRAGICA.pdf

Etika_in_vrednote-Enota_Kekec(Kržič_Veber).pdf

primer_dobre_prakse_Katarina_in_Nadja_IPO.pdf

PRIMER_DOBRE_PRAKSE_V_OKVIRU_PROJEKTA_Piki.pdf

SUZANA.pdf

Odnos_do_živali.pdf

POROČILO_O_IZVEDBI_DEJAVNOSTI_V_OKVIRU_PROJEKTA_ETIKA_IN_VREDNOTE,_enota_ZJ.pdf

ETIKA_IN_VREDNOTE_V_VZGOJI_IN_IZOBRAŽEVANJU_modul_1_Metka_in_Tatjana.pdf

Primer_dobre_prakse_-_ZNANJE_IN_MODROST.docx

POSNETEK, KI JE NASTAL V PROJEKTU V SKUPINI SMRKCEV (Mažoretke)

Obvestilo glede stavke s strani MOL-a

14.02.2018 - Spoštovani, Mestna občina Ljubljana spoštuje pravico do stavke zaposlenih v vzgojno izobraževalnih zavodih, vendar se hkrati zavedamo, da je naše skupno poslanstvo v prvi vrsti zagotoviti kvalitetno skrb za naše otroke. Zato vas ponovno prosimo in pričakujemo, da bo vsaka šola oziroma vrtec zagotovila najmanj eno odprto enoto in varstvo za vse otroke, ki jih bodo starši pripeljali tudi na dan stavke, vključno z organizacijo prehrane in prevoza. Mestna občina Ljubljana je v obvestilu za medije ter na svoji spletni strani sporočila, da so vrtci in šole na dan stavke odprti (povezava na obvestila na spletni strani: https://www.ljubljana.si/ ) . Usklajeno informacijo s podatki o načinu organiziranosti dela na dan stavke objavite tudi na svoji spletni strani.

Vpis v vrtec Jarše, šolsko leto 2018/2019

13.02.2018 - Spoštovani starši, vpis v Vrtec Jarše bo potekal vsak dan na upravi Vrtca Jarše, Rožičeva ulica 10, od 1. 3. do 15. 3. 2018 v času od 8.00 do 15.30 ure, v četrtek 1. 3. in 8. 3. tudi do 18.00 ure (upoštevajte odmor od 12.00 do 12.30 ure). Več informacij v celotni novici. Vabljeni tudi na Dan odprtih vrat Vrtca Jarše v sredo, 21. 2. od 9.30 ure do 11.00 ure. Več informacij lahko dobite pri svetovalni delavki, Ajdi Bivic po telefonu 031 579 492. Lepo vabljeni k ogledu in vpisu!

Združevanje v petek, 9. 2.

6.02.2018 - V celotni novici je obvestilo glede združevanja v petek, 9. 2. 2018. Odprti bosta enota Kekec in Mojca. Hvala za vaše razumevanje.