Oglasna deska

Vabilo na dobrodelno tekmo Hipodrom Stožice

Spoštovani mali in veliki ljubitelji konjev,

lepo vabljeni dobrodelno tekmo v preskakovanju ovir na hipodorom Stožice, ki bo potekala v nedeljo, 22. 9. 2013 od 9.00 ure dalje. Prijavite se lahko preko spletne strani DidaŠport. http://www.didasport.si/

Več informacij v pripetem vabilu: Vabilo_KK_Didašport.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!
več

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.
več

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše
več