Oglasna deska

Vabilo na dobrodelno tekmo Hipodrom Stožice

Spoštovani mali in veliki ljubitelji konjev,

lepo vabljeni dobrodelno tekmo v preskakovanju ovir na hipodorom Stožice, ki bo potekala v nedeljo, 22. 9. 2013 od 9.00 ure dalje. Prijavite se lahko preko spletne strani DidaŠport. http://www.didasport.si/

Več informacij v pripetem vabilu: Vabilo_KK_Didašport.pdf

Novice in aktualne vsebine

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.
več

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!
več

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.
več