Oglasna deska

Vabilo na drugo srečanje Šole za starše

Spoštovani starši,

izredno lepo vabljeni na drugo srečanje Šole za starše v šolskem letu 2013/2014, ki bo v ponedeljek, 4. 11. 2013 s pričetkom ob 17. 15 v enoti Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15. Srečanje bo vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič z naslovom Besede, ki zbližujejo.

Kratka vsebina:

Z ustrezno komunikacijo lahko ustvarjamo bolj zdrave in zadovoljujoče odnose v družini. Pogovarjali se bomo o moči osebne govorice, dialogu, postavljanju meja, osebni avtoriteti in temu, kako brez slabe vesti reči

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.