Oglasna deska

Vabilo na drugo srečanje Šole za starše

Spoštovani starši,

izredno lepo vabljeni na drugo srečanje Šole za starše v šolskem letu 2013/2014, ki bo v ponedeljek, 4. 11. 2013 s pričetkom ob 17. 15 v enoti Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15. Srečanje bo vodila mag. Katja Rovšek Nikitovič z naslovom Besede, ki zbližujejo.

Kratka vsebina:

Z ustrezno komunikacijo lahko ustvarjamo bolj zdrave in zadovoljujoče odnose v družini. Pogovarjali se bomo o moči osebne govorice, dialogu, postavljanju meja, osebni avtoriteti in temu, kako brez slabe vesti reči

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.