Oglasna deska

Vabilo na polfinalni obračun Evropske lige prvakinj

Spoštovani mali in veliki navdušenci rokometa,

vabljeni ste na 2. tekmo polfinalnega obračuna Evropske lige prvakinj v rokometu med Rokometnim klubom Mercator in norveških prvakinj iz Larvika, ki bo v soboto, 13. 4. 2013 ob 20.30 uri v Centru Stožice.

Želimo si vas videti v čim večjem številu!

VABILO ROKOMETNEGA KLUBA KRIM

Vabilo_za_starše_za_2_tekmo_Evropske_lige_prvakinj_Krim_Mercator-Larvik.docx

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.