Oglasna deska

Vabilo RTV SLO na avdicijo za oddajo Studio KrišKraš

Dečki in deklice, stari med 5 in 7 letom starosti, ste lepo vabljeni na avdicijo na RTV SLO (Otroški in mladinski program) za oddajo Studio KrišKraš, ki bo v torek, 11. 6. od 15.00 ure dalje v prostorih Televizije Slovenija.

Prijave na avdicijo sprejemamo v petek, 7.06., in ponedeljek,  10. 06., od 10. do 12. ure na telefonsko številko 01 475 3375. Vabljeni!

Vabilo

Avdicija_za_oddajo_Studio_Kriškraš.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.