Oglasna deska

Vloga za premestitev otroka v drugo enoto vrtca

Spoštovani starši!

Če bi želeli svojega otroka, ki že obiskuje Vrtec Jarše, v naslednjem šolskem letu vključiti v drugo enoto Vrtca Jarše, vas vabimo, da do 31. marca 2013 oddate obrazec za spremembo enote.

Obrazec najdete v rubriki Obrazci ali s klikom tukaj.

Obrazec oddajte osebno ali po pošti na naslov:

Vrtec Jarše
Rožičeva ulica 10

najkasneje do 31. 3. 2013

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.