Oglasna deska

Zaključek dobrodelne akcije MDD Merhamet Slovenija

Spoštovani!

V mesecu novembru in decembru 2012 je MDD Merhamet Slovenija organiziralo več dobrodelnih akcij. Tako smo tudi v Vrtcu Jarše zbirali igrače, sladkarije ter knjigice in s tem želeli otrokom polepšati praznične dni.

V društvu se zato zahvaljujejo se vsem sodelujočim, ki niso ostali ravnodušni in so nam priskočili na pomoč.

Podrobnosti o akciji in zbranih donacijah si lahko preberete v priloženem dopisu gospe Jasmine Salanović.

dobrodelne_akcije.pdf

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.