Oglasna deska

Zaključek dobrodelne akcije MDD Merhamet Slovenija

Spoštovani!

V mesecu novembru in decembru 2012 je MDD Merhamet Slovenija organiziralo več dobrodelnih akcij. Tako smo tudi v Vrtcu Jarše zbirali igrače, sladkarije ter knjigice in s tem želeli otrokom polepšati praznične dni.

V društvu se zato zahvaljujejo se vsem sodelujočim, ki niso ostali ravnodušni in so nam priskočili na pomoč.

Podrobnosti o akciji in zbranih donacijah si lahko preberete v priloženem dopisu gospe Jasmine Salanović.

dobrodelne_akcije.pdf

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.

Otroci prispeli v Špadiče

10.06.2019 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da so otroci srečno prispeli v Poreč. Čaka jih zelo lepo vreme in polno morskih dogodivščin.

Obvestilo glede sivih vran

30.05.2019 - V celotni novici je obvestilo glede sivih vran, ki postajajo ogrožujoče za okolje in druge živalske vrste.