Oglasna deska

Zaključek dobrodelne akcije MDD Merhamet Slovenija

Spoštovani!

V mesecu novembru in decembru 2012 je MDD Merhamet Slovenija organiziralo več dobrodelnih akcij. Tako smo tudi v Vrtcu Jarše zbirali igrače, sladkarije ter knjigice in s tem želeli otrokom polepšati praznične dni.

V društvu se zato zahvaljujejo se vsem sodelujočim, ki niso ostali ravnodušni in so nam priskočili na pomoč.

Podrobnosti o akciji in zbranih donacijah si lahko preberete v priloženem dopisu gospe Jasmine Salanović.

dobrodelne_akcije.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.