Oglasna deska

Zaključek dobrodelne akcije MDD Merhamet Slovenija

Spoštovani!

V mesecu novembru in decembru 2012 je MDD Merhamet Slovenija organiziralo več dobrodelnih akcij. Tako smo tudi v Vrtcu Jarše zbirali igrače, sladkarije ter knjigice in s tem želeli otrokom polepšati praznične dni.

V društvu se zato zahvaljujejo se vsem sodelujočim, ki niso ostali ravnodušni in so nam priskočili na pomoč.

Podrobnosti o akciji in zbranih donacijah si lahko preberete v priloženem dopisu gospe Jasmine Salanović.

dobrodelne_akcije.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.