Oglasna deska

Zbiranje zamaškov

V vrtcu zbiramo zamaške za Medino! Naredite nekaj malega za okolje in nekaj velikega za deklico!

Ime mi je Medina, sem 5,5 letna deklica iz Ljubljane. Zaradi nevarnega virusa med mamino nosečnostjo sem se rodila drugačna: sama ne zmorem hoditi ali jesti, sem zelo slabovidna in povem le nekaj besed, zaradi hudih epileptičnih napadov sem večkrat tudi v bolnišnici. Rada pa poslušam pesmice in se kot vsi otroci crkljam v naročju. Najraje pri očku in mamici, lepo pa mi je tudi v razvojnem oddelku vrtca.

Z očkom in mamico živimo zelo skromno, vendar so moje posebne potrebe povezane z dodatnimi stroški. Potrebujem posebne pripomočke in stalno pomoč različnih terapevtov. Poleg mojega zdravja je zdaj velika skrb staršev star, dotrajan in premajhen avto. Ker sem že precej zrasla in dobila večji prilagojen voziček, za vsakodnevni prevoz do vrtca in terapevtov nujno potrebujemo večji avto, ki bi ga naknadno prilagodili za prevoz mojega invalidskega vozička.

Hvaležni bomo vsem, ki ste pripravljeni z zbiranjem plastičnih pokrovčkov pomagati naši družini in narediti nekaj koristnega tudi za okolje.

Vsem se že vnaprej zahvaljujemo

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!