Oglasna deska

Zbiranje zamaškov

V vrtcu zbiramo zamaške za Medino! Naredite nekaj malega za okolje in nekaj velikega za deklico!

Ime mi je Medina, sem 5,5 letna deklica iz Ljubljane. Zaradi nevarnega virusa med mamino nosečnostjo sem se rodila drugačna: sama ne zmorem hoditi ali jesti, sem zelo slabovidna in povem le nekaj besed, zaradi hudih epileptičnih napadov sem večkrat tudi v bolnišnici. Rada pa poslušam pesmice in se kot vsi otroci crkljam v naročju. Najraje pri očku in mamici, lepo pa mi je tudi v razvojnem oddelku vrtca.

Z očkom in mamico živimo zelo skromno, vendar so moje posebne potrebe povezane z dodatnimi stroški. Potrebujem posebne pripomočke in stalno pomoč različnih terapevtov. Poleg mojega zdravja je zdaj velika skrb staršev star, dotrajan in premajhen avto. Ker sem že precej zrasla in dobila večji prilagojen voziček, za vsakodnevni prevoz do vrtca in terapevtov nujno potrebujemo večji avto, ki bi ga naknadno prilagodili za prevoz mojega invalidskega vozička.

Hvaležni bomo vsem, ki ste pripravljeni z zbiranjem plastičnih pokrovčkov pomagati naši družini in narediti nekaj koristnega tudi za okolje.

Vsem se že vnaprej zahvaljujemo

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.