Oglasna deska

Zbiranje zamaškov

V vrtcu zbiramo zamaške za Medino! Naredite nekaj malega za okolje in nekaj velikega za deklico!

Ime mi je Medina, sem 5,5 letna deklica iz Ljubljane. Zaradi nevarnega virusa med mamino nosečnostjo sem se rodila drugačna: sama ne zmorem hoditi ali jesti, sem zelo slabovidna in povem le nekaj besed, zaradi hudih epileptičnih napadov sem večkrat tudi v bolnišnici. Rada pa poslušam pesmice in se kot vsi otroci crkljam v naročju. Najraje pri očku in mamici, lepo pa mi je tudi v razvojnem oddelku vrtca.

Z očkom in mamico živimo zelo skromno, vendar so moje posebne potrebe povezane z dodatnimi stroški. Potrebujem posebne pripomočke in stalno pomoč različnih terapevtov. Poleg mojega zdravja je zdaj velika skrb staršev star, dotrajan in premajhen avto. Ker sem že precej zrasla in dobila večji prilagojen voziček, za vsakodnevni prevoz do vrtca in terapevtov nujno potrebujemo večji avto, ki bi ga naknadno prilagodili za prevoz mojega invalidskega vozička.

Hvaležni bomo vsem, ki ste pripravljeni z zbiranjem plastičnih pokrovčkov pomagati naši družini in narediti nekaj koristnega tudi za okolje.

Vsem se že vnaprej zahvaljujemo

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše