Otroci najj hodijo bosi - dr. Ranko Rajović

Otroci, ki hodijo bosi, imajo boljše možgane

Če otrok ne hodi bos, ne hodi in ne teče, ne bo razvil svojih bioloških zmožnosti, saj gibanje pomembno vpliva na razvoj tistih struktur v možganih, ki omogočajo branje, pisanje in računanje, pravi za Bansi.si dr. Ranko Rajović, sodelavec Unicefa, pred kratkim je postal tudi predavatelj na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem v Kopru.

Več na spletni povezavi, članek pridobljen 7. 7. na spletni strani http://otroski.rtvslo.si/bansi/prispevek/3564

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.