Poletne rezervacije

Spoštovani starši,

ker se bliža poletje in čas dopustov, bi vas radi opomnili na koriščenje poletne rezervacije. Poletna in zdravstvena rezervacija se ne izključujeta, tako da lahko v tekočem letu koristite dva meseca ene ali druge oblike rezervacije.

Starši lahko uveljavljate rezervacijo oz. napovedano daljšo neprekinjeno odsotnost otroka iz vrtca skladno s sklepom MOL-a. Poleti se lahko zaradi počitnic uveljavlja poletna rezervacija, ki se jo uveljavlja od 01. 06. do 30. 09. v obdobju največ dveh mesecev in najmanj enega meseca.

Starši so daljšo odsotnost otroka dolžni pisno napovedati najkasneje en teden pred prvim dnem napovedane odsotnosti otroka. To lahko sporočijo osebno na obrazcu vzgojiteljici ali po pošti.

/images/uploads/obrazec_REZERVACIJA.pdf

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!