Poletne rezervacije

Spoštovani starši,

ker se bliža poletje in čas dopustov, bi vas radi opomnili na koriščenje poletne rezervacije. Poletna in zdravstvena rezervacija se ne izključujeta, tako da lahko v tekočem letu koristite dva meseca ene ali druge oblike rezervacije.

Starši lahko uveljavljate rezervacijo oz. napovedano daljšo neprekinjeno odsotnost otroka iz vrtca skladno s sklepom MOL-a. Poleti se lahko zaradi počitnic uveljavlja poletna rezervacija, ki se jo uveljavlja od 01. 06. do 30. 09. v obdobju največ dveh mesecev in najmanj enega meseca.

Starši so daljšo odsotnost otroka dolžni pisno napovedati najkasneje en teden pred prvim dnem napovedane odsotnosti otroka. To lahko sporočijo osebno na obrazcu vzgojiteljici ali po pošti.

/images/uploads/obrazec_REZERVACIJA.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.