Pomoč sklada Vrtca Jarše - kmetija

SPOŠTOVANI STARŠI!

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše vas obvešča o možnosti subvencioniranja

»VRTCA V NARAVI - Bivanja na KMETIJI« kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin.

Starši, ki želijo uveljavljati subvencijo Sklada, naj svoje pisne prošnje oddajo do vključno 6.4.2017 pri svoji vzgojiteljici, ki jih bo posredovala predsednici Sklada Vrtca Jarše.

Upravni odbor Sklada bo skladno s kriteriji in pravilnikom o delovanju Sklada samo popolne in pravočasno oddane prošnje obravnaval do 14.4.2017in o tem obvestil starše.

Popolna prošnja mora vsebovati:

- osebne podatke starša vlagatelja in otroka

(ime in priimek, naslov bivališča, datum rojstva otroka),

- ime in priimek vzgojiteljice, skupina, enota,

- višina plačilnega razreda v katerega ste razvrščeni na dan oddaje prošnje

(1. – 5. plačilni razred),

- opis socialnega stanja družine zaradi katerega se oddaja prošnja

(število članov v družini, status družinskih članov, …).

**Pogoj za odobritev subvencije so poravnane finančne obveznosti do Vrtca Jarše.**

Skušali bomo pomagati čim večjemu številu otrok.

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.