Pomoč sklada Vrtca Jarše - kmetija

SPOŠTOVANI STARŠI!

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše vas obvešča o možnosti subvencioniranja

»VRTCA V NARAVI - Bivanja na KMETIJI« kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin.

Starši, ki želijo uveljavljati subvencijo Sklada, naj svoje pisne prošnje oddajo do vključno 6.4.2017 pri svoji vzgojiteljici, ki jih bo posredovala predsednici Sklada Vrtca Jarše.

Upravni odbor Sklada bo skladno s kriteriji in pravilnikom o delovanju Sklada samo popolne in pravočasno oddane prošnje obravnaval do 14.4.2017in o tem obvestil starše.

Popolna prošnja mora vsebovati:

- osebne podatke starša vlagatelja in otroka

(ime in priimek, naslov bivališča, datum rojstva otroka),

- ime in priimek vzgojiteljice, skupina, enota,

- višina plačilnega razreda v katerega ste razvrščeni na dan oddaje prošnje

(1. – 5. plačilni razred),

- opis socialnega stanja družine zaradi katerega se oddaja prošnja

(število članov v družini, status družinskih članov, …).

**Pogoj za odobritev subvencije so poravnane finančne obveznosti do Vrtca Jarše.**

Skušali bomo pomagati čim večjemu številu otrok.

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!